Конкурсна комісія визначилася з трьома керівниками медзакладів на Львівщині

12:40 3 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

3 квітня визначилися керівники Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та обласних клінічного діагностичного центру й центру громадського здоров’я.

У прес-службі Львівської облради повідомили у вівторок: 3 квітня конкурсна комісія обрала переможцем відкритого конкурсу на посаду генерального директора КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» Андрія Синюту. Відтак, конкурсна комісія рекомендуватиме сесії Львівської обласної ради призначити на посаду саме Андрія Синюту».
 

«Конкурсна комісія визначила сьогодні, 3 квітня, переможцем відкритого конкурсу на посаду генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» Романа Пукаляка. Відтак, конкурсна комісія рекомендуватиме депутатському корпусу Львівської обласної ради призначити на посаду Романа Пукаляка терміном на п’ять років», – поінформували також в облраді.

«Депутатам Львівської облради рекомендуватимуть затвердити на посаду керівника Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яну Служинську. Як відомо, Центри громадського здоров’я створюють в усій державі відповідно до постанови Кабінету міністрів», – повідомили також в облраді.

«На Львівщині рішенням обласної ради такий центр створили на базі обласного центру здоров’я, приєднавши до нього шляхом ліквідації Центру профілактики СНІДу та Львівський обласний медичний інформаційно-аналітичний центр. Нагадаємо, що основним завданням впровадження медреформи на перше півріччя 2018 року є реорганізація закладів ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

19:50 24 жовтня 2021 р.

За смерть або інвалідність від протикоронавірусної вакцинації заплатять: якщо доказати впродовж 48 годин

Уряд обіцяє від 300 до 750-кратного розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Але в Україні офіційно не зареєстровано жодного побічного негативного наслідку після щеплень від COVID-19. Лише легкі та помірні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу