Колеги з Польщі подарували Львівському клінічному госпіталю Держприкордонслужби ще дві «швидкі» (відео, оновлено)

18:14 26 листопада 2014 р.


Фото: Державна прикордонна служба України

Як повідомили в середу в ДПСУ, до кінця року запланована передача медиками з Катовіце ще чотирьох реанімаційних автомобілів.

Колеги із Польщі подарували Львівському клінічному госпіталю Державної прикордонної служби дві карети швидкої допомоги, оснащені сучасним реанімаційним обладнанням.  Це вже не перша гуманітарна допомога прикордонникам від сусідньої держави.

Ще у квітні медики із польського міста Катовіце подарували львівським прикордонникам два автомобілі швидкої допомоги марки «Мерседес». Крім того, до кінця року запланована передача від польських медиків ще 4 реанімаційних автомобілів.

Загалом в автопарку клінічного госпіталю є шість спецавтомобілів. Два із них вже несли службу у Донецькій та Луганській областях, рятуючи життя вояків. Також у зоні АТО зараз працюють шестеро медиків клінічного госпіталю.

Про це повідомляється сьогодні, 26 листопада на сайті Державної прикордонної служби України. Натомість кореспондент «Радіо Свобода» Галина Терещук розповіла сьогодні, 26 листопада:

«Медики станцій швидкої допомоги польських міст Катовіце і Варшава передали чотири реанімобілі для потреб у зоні бойових дій на Донбасі. Усі машини вживані, але у дуже доброму стані, обладнані за сучасними європейськими вимогами. Польські медики передали їх безкоштовно як гуманітарну допомогу, коли дізнались, що одна із машин львівських прикордонників була знищена під час обстрілів».

Про це повідомляється в середу на сайті «Радіо Свобода».


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

До теми

19:38 8 серпня 2022 р.

Захворювання на Covid-19 на Львівщині зростає: виявили старий штам Омікрону

З Центру громадського здоров’я МОЗ на Львівщину надійшли результати 30 зразків тестів на Covid-19, у яких підозрювали наявність нового штаму Омікрон ВА.05, що зараз активно поширюється у Європі.

Рубрика: Медицина

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу