Керівники закладів охорони здоров’я на Львівщині будуть обрані на конкурсі

11:42 27 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Управління майном спільної власності облради сформувало постійно діючоу конкурсну комісію для проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 27 лютого,  що її управління майном спільної власності за погодженням з департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації прийняло рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад генеральних директорів Львівської обласної клінічної лікарні, Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру, Львівського онкологічний регіонального лікувально-діагностичного центр і Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, а також директорів Західноукраїнського спеціалізованого дитячячого медичного центру, Львівського обласного клінічного діагностичного центру, Львівського обласного клінічного перинатального центру, Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, Львівського обласного центру громадського здоров’я, Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру, Львівської обласної лікарні відновного лікування, Львівського обласного протитуберкульозного диспансера й Самбірського міжрайонного протитуберкульозного диспансера. Подробиці – на сайті Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу