Карантин у львівських школах триватиме до 23 грудня, – ЛМР

15:28 19 грудня 2016 р.

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб пояснив: «Припиняємо навчання на чотири дні у зв’язку з тим, що кількість учнів, які відсутні у школах через хворобу, постійно зростає і на сьогодні вона становить 27%».

У Львівській міськради повідомили в понеділок, 19 грудня, що сьогодні у ній відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було прийняте рішення щодо тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Львова відзавтра, 20 грудня, до п’ятниці, 23 грудня. Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб пояснив: «Ми припиняємо навчання на чотири дні, у зв’язку з тим, що кількість учнів, які відсутні у школах через хворобу, постійно зростає і на сьогодні вона становить 27%. В п’ятницю ми будемо мати інформацію від Державного лабораторного центру і будемо приймати подальші рішення, чи відновлювати навчання, чи навчання буде ще припинено на декілька днів».

Натомість в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик поінформувала: «Зимові канікули розпочинаються з 31 грудня і будуть тривати до 20 січня. У випадку, якщо обмеження відбудуться лише тими чотирма днями, то, я думаю, що ми зможемо вийти із ситуації, шляхом ущільнення матеріалу. Якщо припинення навчання буде ще на декілька днів, то тоді ми будемо думати про те, яким чином зменшити канікули».

Начальник міського управління охорони здоров’я також розповів: «За минулий тиждень зафіксовано 8548 випадків захворювань на ГРЗ і понад п’ять тисяч з них стосуються захворювань у дітей. Відтак, інтенсивний показник складає 1119 на 100 тисяч населення при епідпорозі 646, що майже вдвічі перевищує епідпоріг по розрахунках».

Володимир Зуб також зазначив: «Можна було б допустити продовження навчального процесу, але, враховуючи велику кількість відсутніх дітей, комісією прийнято рішення, щоб припинити навчання в школах, з метою розірвання ланцюга. Якби були морози, то при такій температурі вірус не функціонує. Але погода +1-1, вологість висока, в таких умовах вірус функціонує дуже добре. Тому прийнято рішення, щоб зменшити можливість інфікування в організованих колективах. Тому дітям треба бути вдома, якщо виходять на вулицю, їх треба тепло одягати, ноги мають бути в теплі, треба частіше мити руки».

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як зазначено у листі завідувача управління міського відділу державної установи «Львівський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України», за підсумками проведеного моніторингу захворюваності на ГРВІ та грип серед населення Львова за 50 тиждень 2016 року спостерігається значний ріст захворюваності гострими респіраторними вірусними захворюваннями. Зареєстровано 8948 (в тому числі 31 випадок грипу) випадків, що на 34,3% більше, у порівнянні з минулим тижнем. Відповідно до моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається активізація епідпроцесу серед дітей до 17 років (61,3%). Інтенсивний випадок становить 1191,1 на 100 тисяч населення при епідпорозі 646,84, отже реєструється перевищення епідпорогу серед населення Львова на 45,7%, серед дітей віком до чотирьох років – 27,7%, серед дітей віком від п’яти до чотирнадцяти років – на 49,4%, серед 15-17-річних – на 67,8%».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу