Головний медик Львівщини запевнив, що не ліквідує обласну лікарню позалегеневого туберкульозу

18:44 26 березня 2015 р.

Сьогоднішній пікет працівників Львівської обласної лікарнї позалегеневого туберкульозу під стінами облдержадміністрації

Сьогоднішній пікет працівників Львівської обласної лікарнї позалегеневого туберкульозу під стінами облдержадміністрації
Фото: galinfo.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Богдан Чечотка пояснив: «Дано завдання напрацювати механізм злиття обласної лікарні позалегеневого туберкульозу й протитуберкульозного диспансеру».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову»:

« Львівську обласну лікарню позалегеневого туберкульозу не ліквідовуватимуть. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Богдан Чечотка.

За його словами, чутки про закриття установи та ліквідацію Львівської обласної лікарні позалегеневого туберкульозу є безпідставними. Богдан Чечотка пояснив:

«Головним лікарям дано завдання напрацювати механізм злиття двох установ, а саме Обласної лікарні позалегеневого туберкульозу та Львівського протитуберкульозного диспансеру. Хочемо зробити таким чином, щоб лікарні позалегеневого туберкульозу вели консультативний прийом пацієнтів міста Львова, а мешканці області консультувалися у Львівському регіональному фтизіопульмонологічному лікувально-діагностичному центрі. Ми прагнемо збалансувати навантаження, щоб не було черг у Львівському фтизіопульмонологічному центрі, що на Сихові.

27 березня у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА щодо цього питання відбудеться відкрита нарада. Завтра розраховуватимемо так, щоб людей залишити на місці.

Якщо скорочення і будуть, то найбільш ймовірно, стосуватимуться лише адміністративно-господарської частини персоналу. Я наголошую, що ніхто не ставить собі за мету ліквідацію обласної лікарні позалегенового туберкульозу».

Богдан Чечотка також висловив припущення, що хтось свідомо дезінформував людей».

dailylviv.com

До теми

18:01 25 лютого 2021 р.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Невдала операція на килу три роки тому змусила 50-річну Романію шукати допомоги в апітерапії. 6-місячний курс реабілітації бджоловжалюванням не зняв цілковито проблему, але значно поліпшив стан пацієнтки.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Серед них - завідувачка 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Рубрика: Медицина

14:36 25 лютого 2021 р.

Львівський депутат-лікар публічно засумнівався в якості вакцини Covishield з Індії

Сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутати Європейської Солідарності звернулися до міністра охорони здоров’я України та міського голови Львова щодо вакцинації проти Covid-19 для українців.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу