Чому пацієнти у лікарнях Росії хворіють смертельно небезпечною пневмонією

17:56 6 грудня 2020 р.

У лікарнях сформувалася особлива мікрофлора з бактерій, стійких до ліків. Цьому сприяє і призначення антибіотиків усім пацієнтам з коронавірусом.

Головна особливість пацієнтів, заражених коронавірусом - швидке утворення в їхньому організмі дуже небезпечних бактерій, які медики виявляють усе частіше. Бактерії призводять до так званої суперінфекції, яка може викликати смерть пацієнта. 

У лікарнях сформувалася особлива мікрофлора з бактерій, стійких до ліків, через що люди хворіють смертельно небезпечною пневмонією. Про це радіостанції «Ехо Москви» розповів завідувач лабораторії Інституту молекулярної генетики РАН Костянтин Северинов. Призначення антибіотиків усім пацієнтам з коронавірусом призводить до того, що частота стійких бактерій збільшується.

Денис Проценко, головний лікар інфекційної лікарні у Підмосков'ї (РФ), повідомив, що причинами смерті пацієнтів найчастіше стають гіпоксія і тромбоемболія, а пізніше - сепсис. 

А доктор медичних наук, експерт з біобезпеки Ніколай Дурманов розповів, що в організмі пацієнтів, заражених коронавірусом, можуть бути бактерії-невидимки. За його словами, найбільш заразними є ті люди, в яких вірус активно розмножується в організмі, а не ті, у кого яскраво виражені симптоми. 

Як у Європі передбачатимуть важкість захворювання коронавірусом

РНБО спростовує строки вакцинації в Україні від МОЗ

План Б: МОЗ домовляється з приватними клініками про боротьбу з COVID-19

dailylviv.com

До теми

19:45 4 березня 2021 р.

12 березня у Львові зберуться всі ті, кому трансплантували органи донорів: 6 сердець і 22 нирки

За один рік в лікарні швидкої допомоги у Львові проведено найбільшу в Україні кількість посмертних пересадок. Загалом трансплантовано 6 сердець, 2 печінки, 22 нирок, 10 із яких посмертно, а також підшлункову залозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу