Благодійники подарували Львівській міській дитячій лікарні медичне обладнання

11:30 28 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

МНВО «Біокон» передав Львівській міській дитячій лікарні п’ять електронних дитячих ваг, чотири пульсоксиметри, дві інфузійні стійки, стетоскопи й понад 200 одиниць засобів для догляду за шкірою дітей на загальну суму близько 20 тисяч гривень.

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Зі слів головного лікаря міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта, таке обладнання і креми для догляду за шкірою дітей раннього віку є завжди потрібними, а бюджетних коштів не завжди вистачає на такі потреби.
Відтак, Львівська міська дитяча клінічна лікарня отримала цьому році благодійної допомоги на загальну суму близько 15 мільйонів гривень. Зокрема, канадські меценати українського походження подарували лікарні нейрохірургічне обладнання, загальною вартістю понад 10 мільйонів гривень.

Натомість благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» передав для лікарні УЗД-сканер експертного класу, вартістю 1,8 млн. гривень, який дає змогу з високою точністю проводити діагностику, особливо в новонароджених та дітей раннього віку. А благодійний фонд «Відкриті очі» ІТ-компанії» SoftServe» придбав обладнання для лікувальної гіпотермії новонароджених, вартістю понад один мільйон гривень тощо.
Про це також поінформували сьогодні, 28 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу