Антисептичні диспенсери встановлені у багатьох львівських школах, – ЛМР

11:30 28 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «Сьогодні станції гігієни рук присутні у великій кількості установ».

Про це, як повідомили в п’ятницю, 28 лютого, у Львівській міськраді, Андрій Садовий розповів сьогодні під час засідання виконавчого комітету міськради. За його словами, антисептичні диспенсери вже встановлені у багатьох львівських школах, театрах, садках, офісних установах та торговельних закладах.

Андрій Садовий зазначив: «Мені дуже приємно, що сьогодні станції гігієни рук присутні у великій кількості установ, і що багато наших шкіл, садочків, театрів, офісних центрів і супермаркетів дуже серйозно сприйняли ситуацію. Я навіть вранці, коли йшов на роботу, зайшов у 8-му школу. Був дуже приємно вражений. При вході стоять ці станції. Діти, які заходять, із радістю пшикають собі на руки дезінфектор».

Міський голова вважає: «Я думаю, що саме діти будуть носіями інформації, які вчитимуть і повчатимуть інших. Водночас мені було прикро, що, зайшовши в 62-у школу, там ніхто з персоналу й навіть директор поняття не мали про такі станції. У мене велике прохання до пані Слічної – звернути на це особливу увагу, тому що є директори, які включаються і рухаються в ритмі життя. І таких є більшість. Але є й такі, які чекають окремого циркуляру й не володіють ситуацією в світі».

Андрій Садовий відзначив: «Антисептичні диспенсери встановлені також у районних адміністрація та ЛКП, де є скупчення людей. Цікавий момент. Зайшов у 8-му школу, я хотів привітатися зі сторожем. А він каже: «Ні-ні, Андрію Івановичу, спочатку руки треба продезінфікувати». Нехай це тільки перший крок, але важливий. Тут велика роз’яснювальна робота має тривати з усе більшою активністю. Коли йдеться про життя людей, треба використовувати різні методи».

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу