4877 людей пройшли обстеження просто неба у Львові

17:00 5 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Під час першого тижня інформаційно-профілактичної акції «Здорове місто» проведено 4877 обстежень».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як наслідок, у 12,5% людей було виявлено патології та скеровано на дообстеження. Ще до 9 червня у наметових містечках поряд з медичними закладами міста львів’яни можуть отримати консультації спеціалістів та пройти медичне обстеження. А дві суботи поспіль у поліклініці міської дитячої клінічної лікарні чекають найменших пацієнтів. Перевірити своє здоров’я усіх охочих закликають у межах профілактичних акцій «Здорове місто».

«Зокрема, львів’ян консультують у межах профілактичних акцій «Здорове місто» терапевт, кардіолог, ендокринолог, мамолог, сімейний лікар, педіатр та інші. Усі охочі зможуть виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, перевірити зір, виміряти рівень глюкози в крові, пройти електрокардіографічне дослідження, УЗД молочних залоз тощо. Під час акції мешканці отримають друковані інформаційні матеріали щодо профілактики найбільш небезпечних недуг», – поінформували також у міськраді.

«Медичні наметові містечка, відкриті з 11.00 до 16.00, працюватимуть до кінця тижня. Зокиема, 5 червня, амбулаторія сімейної медицини №1 першої міської клінічної лікарні на вулиці Польовій, 6 червня – амбулаторія сімейної медицини №1 третьої міської клінічної лікарні на вулиці Величковського, 7 червня –  амбулаторія сімейної медицини четвертої міської клінічної лікарні на вулиці Тернопільська, 8 червня – 6-та міська поліклініка на вулиці Медова Печера. А в суботу, 9 червня, з 9.00 до 13.00 на базі міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Орлика, 4 безкоштовно обстежуватимуть дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, скринінг слуху у новонароджених, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога, дерматолога, педіатра», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу