30% пацієнтів із COVID-19 мають негативний ПЛР-тест

12:25 27 жовтня 2020 р.

Для госпіталізації пацієнту з симптомами COVID-19 не потрібно робити ПЛР-тест. Для цього достатньо наявності клінічних симптомів.

Про це сьогодні, 27 жовтня, повідомив міністр охорони здоров'я Масим Степанов, пише DailyLviv.

За його словами, згідно зі світовою статистикою, до 30 відсотків пацієнтів з явними ознаками коронавірусної інфекції мають негативний ПЛР-тест. На це впливає багато факторів – зокрема процес забору, фізіологічні особливості організму та ін.

"Закінчуються випробування українських тест-систем на визначення методом ІФА антигену до SARS-CoV2. Це дозволить суттєво збільшити кількість тестувань.
МОЗ закупить експрес-тести на визначення COVID-19. Наразі проводяться відповідні переговори з компаніями-постачальниками. Також підготовлено проєкт постанови Кабінету Міністрів щодо виділення додаткових коштів на закупівлю цих тест-систем. Планується, що за допомогою експрес-тестів буде здійснюватись до 1 млн досліджень на місяць,"- сказав міністр.

Станом на ранок 26 жовтня у 12 регіонах були відсутні проблеми з термінами проведення тестувань на COVID-19. Однак вони поки що спостерігаються у Харківській, Донецькій, Одеській, Дніпропетровській областях та у Києві. МОЗ оперативно реагує на виникнення проблем з термінами проведення досліджень, направляючи зразки до інших регіонів.

dailylviv.com

До теми

19:49 2 грудня 2020 р.

Кожен день життя разом з хворим на SARS-CoV-2 збільшує ризик зараження

Ризик зараження коронавірусом для членів однієї сім'ї набагато вищий, коли вони перебувають удома під час локдауну, ніж навіть якби вони здійснювали поїздки на громадському транспорті.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу