Колектив 3-ї львівської стоматполіклініки продовжує протестувати

14:18 4 серпня 2017 р.


Фото: zaxid.net

Головний лікар поліклініки, якого знову не допустили до робочого місця, викликав патрульну поліцію.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 4 серпня: «Сьогодні головного лікаря 3-ї стоматологічної поліклініки, яка протестує проти реформування комунальної стоматології, знову не допустили до робочого місця».

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна розповіла: «Головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки викликав патрульну поліцію, і складаються акти з муніципалами про його не допуск до робочого місця. Щоб головний лікар мав змогу працювати, управління охорони здоров’я визначило для нього і головного бухгалтера стоматологічної поліклініки робочі місця у приміщенні управління охорони здоров’я.

Окрім того, укладено угоду з Муніципальною дружиною про охорону комунального майна та забезпечення громадського порядку 3-ї стоматполіклініки. Також скеровано відповідні звернення до правоохоронних органів міста Львова та Львівської області».

У міськраді також поінформували: «Відповідно до ухвал сесії міської ради, комунальні стоматологічні поліклініки міста мали стати комунальними некомерційними підприємствами, і кошти з міського бюджету для них мали виділятись не на заробітну плату і утримання закладу, а на лікування стоматологічних захворювань у дітей і пільгових категорій населення. Ті ж, хто не належать до пільгових категорій, мають платити офіційно в касу, згідно із затвердженою калькуляцією послуги.  За цим принципом зараз працює лише 1 стоматполіклінікаю»

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка №1» Петро Питльований розповів: «Ми змінили систему, і тепер кожен лікар офіційно заробляє гроші, а місто фінансує програми безкоштовної допомоги людям пільгових категорій і дітям. В нас 90% колективу розуміють, що іншого шляху немає, що це потрібно було змінити, щоб не платити мінімальну заробітну плату, а визначити належний відсоток, який лікар заробив, щоб він мав гідну зарплату, а всі кошти за надану допомогу йшли в касу. Закладу з міського бюджету спрямували кошти на оновлення основних засобів і на відшкодування наданої допомоги за пільгові категорії. «Зараз по пільгових категоріях обліковано надану допомогу на 700 тисяч гривень. Ми ці списки подаємо в управління охорони здоров’я, і нам повернуть ці кошти».

Про це повідомили сьогодні, 4 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», вчора працівники 3-ї львівської комунальної стоматполіклініки також не впустили на роботу нового керівника.

dailylviv.com

До теми

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу