18 людей захворіли в червні на Львівщині на кір

10:20 4 липня 2017 р.

86,4% захворілих на кір – діти до 17 років.

У 2017 році в Україні спостерігається значне зростання рівня захворюваності на кір. Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України, де також уточнили: «Цього року вже 735 осіб із 15 регіонів України захворіли на кір. Більшість із них – діти. Ріст захворюваності, насамперед, пов’язаний із низьким рівнем вакцинації. Високий рівень захворюванності реєструється в Одеській, Івано-Франківській областях».

«Перебіг епідемічної ситуації з кору у Львівській області теж вказує на чергове наростання епідемічного процесу. З початку 2017 року у ній зареєстровано 22 випадки кору, зокрема, 18 – у червні. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року – ріст в 5,5 разів. Частка захворілих дітей до 17 років – 86,4%. Лабораторно підтверджені випадки вірусу кору –у 54,5% захворілих. Вони зареєстровані у Самбірському, Старосамбірському й Стрийському районах та Самборі, Львові, Трускавці й Дрогобичі», – повідомили також обласному лабораторному центрі.

«Упродовж червня зареєстровано побутовий спалах кору на території Стрийського району. Там захворіли п’ятеро дітей до 14 років, які епідеміологічно пов`язані між собою спільним джерелом. Перебіг захворювань – середньої важкості. Всі знаходяться на стаціонарному лікуванні. Проводяться заходи щодо локалізації і ліквідації спалаху», – повідомили також обласному лабораторному центрі.

«Спільно з фахівцями закладів охорони здоров`я різного профілю – епідеміологами, інфекціоністами, терапевтами, педіатрами, cімейними лікарями, імунологами, вірусологами розроблено та погоджено «План заходів по попередженню розповсюдженості захворюваності на кір», проводяться протиепідемічні заходи (медичне спостереження, відбір зразків біоматеріалу від усіх хворих та від осіб з підозрою на кір, вивчення щеплювального статусу хворих та контактних осіб). Скеровано рекомендації керівникам лікувальних та навчальних закладів», – повідомили також у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України

dailylviv.com

До теми

21:25 26 листопада 2021 р.

У Львові вакцинували 75 безхатьків

Сьогодні впродовж дня у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, діяв мобільний пункт щеплення. Тут всі охочі могли вакцинуватись від covid. Щеплення отримали 75 осіб.

Рубрика: Медицина

17:33 25 листопада 2021 р.

Підвищено тарифи за лікування хворих на COVID-19, - НСЗУ

З 1 листопада цього року Національна служба здоров’я України підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних медичних закладах до 634,3 тис грн на одну команду. У порівнянні з початком року тариф зріс на 14,5%.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу