12 липня Львівській дитячій лікарні передадуть апарат штучної вентиляції легень

18:00 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Апарат штучної вентиляції легень закуплено в рамках проекту модернізації медичного обладнання у Львівській обласній клінічній лікарні «Охматдит», який фінансувався посольством Японії в Україні.

«У вівторок, 12 липня, об 11.00 у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охмадит» на вулиці Лисенка, 31 відбудеться урочиста передача апарату штучної вентиляції легень», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі обласної ради, де також розповіли подробиці:

«Апарат штучної вентиляції легень закуплено в рамках проекту модернізації медичного обладнання у Львівській обласній клінічній лікарні «Охматдит», який фінансувався посольством Японії в Україні в рамках програми ґрантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» міністерства закордонних справ Японії. У заході візьмуть участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, головний лікар КЗ Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охмадит» Мар’яна Возниця та виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин. Збір журналістів біля головного входу у КЗ «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охмадит» – о 10.45. Контактний телефон: 0677011286».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:04 28 травня 2020 р.

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

Керівництво Міністерства охорони здоров’я вивчає можливість відновлення санітарно-епідеміологічної служби. Серед варіантів, які розглядаються – створення служби у складі МОЗ, а не як окремого центрального органу виконавчої влади. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Рубрика: Медицина

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина