ПЕРЕГЛЯДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Знайти

Оберіть дату

Новини Львова. ekonomika

Архів

21:20 29 жовтня 2013 р.

"Газпром" вимагатиме передоплату від "Нафтогазу України"

"Нафтогаз України" порушив графік платежів, і після майже місячного протермінування російський "Газпром" стоїть перед вибором, чи переводити Україну на 100-відсоткову передоплату, як це передбачено умовами контракту від 2009 року.

 • 0

Рубрика: Економіка

17:00 28 жовтня 2013 р.

Польща переплатила за російський газ

Польща переплачувала за російський газ – такий висновок зробила Верховна палата контролю Польщі. Причина цієї ситуації, серед іншого, - залежність від одного джерела подання палива.

 • 0

Рубрика: Економіка

09:24 28 жовтня 2013 р.

Вкладникам банку «Надра» не виплатили компенсації через Нацбанк

Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує банківські вклади фізособам тих банків, щодо яких Національний банк України приймав ухвали про відкликання ліцензії і ліквідацію банку - за старим законом до 2012 року, або зараховував їх до категорії неплатоспроможних - за новим законом. Щодо банку «Надра» такого рішення НБУ не було. Тому Фонд не міг допомогти вкладникам цього банку.

 • 0

Рубрика: Економіка

21:04 26 жовтня 2013 р.

Лоу-кости втричі зменшать ціни на авіаквитки в Україні

Незабаром в Україну можуть зайти нові авіакомпанії, а квитки на літак – подешевшати. Українська делегація під час візиту до Брюсселя погодила текст угоди про створення спільного авіаційного простору з Євросоюзом.

 • 0

Рубрика: Економіка

15:24 24 жовтня 2013 р.

Турецька «Онур» працює у Львові без допусків і нищить лінії електропередач

У Львові за три роки під час реконструкції доріг пошкоджено 77 кабельних ліній електропередач. Про це сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив начальникЛьвівських міських електромереж ПАТ „Львівобленерго” Ігор Гнатюк.

 • 0

Рубрика: Економіка

20:28 23 жовтня 2013 р.

Львів'яни переплатили за тепло 0,5 млрд грн, ЛМР заперечує (взірці судових заяв)

Сьогодні, 23 жовтня, у Львівському прес-клубі голова ГО "Вартові закону" Олексій Вєренцов оприлюднив постанову Львівського апеляційного адміністративного суду про визнання протиправним рішення виконавчого комітету №1189 від 20.10 2006 року. Згідно з ним львів'яни платили за тепло за двоставковим тарифом - і взимку, і влітку, коли тепло не одержували. Загальна переплата, за оцінками голови ГО "Вартові закону" Олексія Вєренцова,склала від 200 млн до 500 млн грн. Міська рада у відповідь повідомила, що оскаржуватиме постанову Львівського апеляційного адміністративного суду.

 • 1

Рубрика: Економіка

13:45 23 жовтня 2013 р.

Тариф кримінальної відповідальності у Львові

ЛКП "Львівтеплоенерго" і "Залізничнетеплоенерго" з легкої руки виконкому Львівської міської ради за кілька років заборгували мешканцям Львова від 250 млн до 500 млн гривень за теплопостачання і тепер повинні добровільно повернути ці кошти львів'янам. Як цього домогтися - радить громадська організація "Вартові закону", подаючи взірці заяв громадян для відшкодування своїх втрат.

 • 0

Рубрика: Економіка

16:34 22 жовтня 2013 р.

Українська катастрофа: казначейство не має грошей навіть для Президента

«Ситуація в українській економіці катастрофічна і драматична», - заявив Голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк із парламентської трибуни у вівторок, 22 жовтня. Він наголосив, що золотовалютні резерви Національного банку України зменшилися на 17 млрд. доларів: «Ми не покриваємо навіть три місяці імпорту».

 • 0

Рубрика: Економіка

09:56 22 жовтня 2013 р.

Нові рахунки для слати єдиного соцвнеску є на сайті Міндоходів і зборів. Взірець заповнення

Нові рахунки для слати єдиного соціального внеску з першого жовтня можна подивитися на офіційному сайті Міністерства доходів і зборів і на офіційному субсайті головного управління Міністерства доходів і зборів Львівської області, а також на стендах в центрах обслуговування платників податків.

 • 0

Рубрика: Економіка

15:23 17 жовтня 2013 р.

Зранку - ділянка, ввечері - інвестор, - обіцяє міський голова Львова Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий , виступаючи на сесії обласної ради, не зміг пригадати, щоб він, виконком Львівської міської ради або міські депутати хоча би один раз зверталися офіційно до Львівської обласної ради про надання земельної ділянки для створення нового полігону для зберігання і утилізації твердих побутових відходів.

 • 0

Рубрика: Економіка

12:48 14 жовтня 2013 р.

Зарплати українські, ціни – європейські

Середня зарплата штатних працівників на Львівщині у серпні ц.р. становила 2 863,33 грн. Проте більшість мешканців області отримує платню, яка не перевищує державні соціальні стандарти – прожитковий мінімум для працездатних осіб, який дорівнює 1147 грн.

 • 0

Рубрика: Економіка

16:52 10 жовтня 2013 р.

ЛОДА запевняє, що цьогоріч в економіку Львівщини залучено $75 млн. іноземних інвестицій

Про це, як повідомила сьогодні, 10 жовтня, прес-служба облдержадміністрації, інформував директор її департаменту економічного розвитку, інвестицій та промисловості Денис Шмигаль.

 • 0

Рубрика: Економіка

14:34 10 жовтня 2013 р.

Сех думає, що «Шеврон» видобуватиме в Україні традиційний газ, а не сланцевий

Народний депутат нагадує, що на сесії Львівської обласної ради депутати від ВО «Свобода» пропонували в угоді про розподіл вуглеводнів, видобутих в межах Олеської площі, між урядом та компанією «Шеврон Україна» надати інвесторові дозвіл лише на видобуток сланцевого газу, однак ця пропозиція не пройшла. Це свідчить про те, що владу цікавить не розробка родовищ сланцевого газу, а щось інше. Можливо, поклади діамантів?

 • 0

Рубрика: Економіка

13:09 10 жовтня 2013 р.

"Галіція Апартментс" спростовує те, що «бельгійське містечко» у Львові будує кум Садового

Сьогодні "Щоденний Львів" одержав офіційного листа від директора ТзОВ «Галіція Апартментс» Нагорного. Подаємо його без редагування - згідно з оригіналом.

 • 0

Рубрика: Економіка

20:30 9 жовтня 2013 р.

Росія продаватиме газ Україні за 410 доларів

Середня митна вартість імпортованого Україною природного газу збільшилася у вересні на 3,43% , або на 13,5 долара - до 407 доларів за тис. кубометрів порівняно з серпнем.

 • 0

Рубрика: Економіка

20:19 9 жовтня 2013 р.

Українці - найбідніший народ Європи

Населення України живе на рівні відсталих африканських країн. Середній річний дохід громадянина України становить менш як 5 тис. дол., що у 10 разів менше, ніж у середньому у світі.

 • 0

Рубрика: Економіка

22:53 8 жовтня 2013 р.

Нова 100-доларова банкнота (фото) з двома портретами

Цю банкноту, яка сьогодні пішла в обіг, розробляли понад десять років і мали використовувати раніше, однак сталася технічна затримка. Тому офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

 • 0

Рубрика: Економіка

13:02 8 жовтня 2013 р.

Мінсоцполітики блокує гуманітарні вантажі для українців

Закордонні донори частково або повністю призупинили ввезення в Україну гуманітарних вантажів, які перенаправляються в Польщу та інші країни Східної Європи. Львів'яни-доброчинці звернулися за допомогою до президента, прем'єр-міністра і голови ВР.

 • 0

Рубрика: Економіка

15:29 7 жовтня 2013 р.

У 13-ти районах Львівщини не буде філій ПАТ "Львівгаз" (доповнено)

ПАТ " Львівгаз" закриває 13 філій - управлінь з експлуатації газового господарства, повідомила компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку .

 • 4

Рубрика: Економіка

14:49 7 жовтня 2013 р.

«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» реалізовують політичні і економічні інтереси РФ на Львівщині

«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» («Внешторгбанк Росии») розширюють свою присутність на Львівщині. Це, фактично, державні банки північного сусіда, які реалізують політичні, економічні і фінансові інтереси Російської Федерації в Україні.

 • 0

Рубрика: Економіка

22:13 5 жовтня 2013 р.

Через Біржу співпраці у Ряшеві можна було знайти польського партнера

У приміщенні Ряшівського агентства регіонального розвитку відбулася Біржа співпраці, у якій взяли участь підприємці з перемисько-кросненського підрегіону Підкарпатського воєводства та представники 20 фірм з України та Білорусі,.

 • 0

Рубрика: Економіка

16:34 3 жовтня 2013 р.

Ставицький відповідає на запитання депутатів Львівоблради

Міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький на сесії Львівської обласної ради заявив, що одним із співзасновників третього підприємства-партнера з видобутку сланцевого газу на Олеській ділянці є львів'янин Ігор Попадюк.

 • 0

Рубрика: Економіка

16:25 3 жовтня 2013 р.

Міністр енергетики пообіцяв 15 тис. робочих місць на Львівщині за сланцеву угоду

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.на сесії Львівської облради запропонував депутатам бартер: "Якщо сьогодні Львівська обласна рада схвалить угоду, яка дозволить розробку Олеської газової площі, то на Львівщині буде створено щонайменше 15 тис. робочих місць".

 • 0

Рубрика: Економіка

13:26 3 жовтня 2013 р.

НБУ запровадив нові захищені 50 копійок

З жовтня 2013 року Національний банк України вводить в обіг монети номіналом 50 копійок з нового матеріалу – низьковуглецевої сталі з гальванічним покриттям.

 • 0

Рубрика: Економіка

11:43 3 жовтня 2013 р.

Львівський олігарх Димінський став співвласником IT-компанії Nravo

Группа компаній «Континиум» стала співвласником львівської компанії Nravo, що займається розробками ігор для мобільних телефонів. Про це повідомляють ЗМІ. Переговори між компаніями завершилися , але угода незакрита. Деталі не розголошують.Генеральний директор фінансово-промислової групи Континіум Андрій Пивоварський підтвердив інформацію про переговори , що ведуться з львівською гейм -студією Nravo.

 • 0

Рубрика: Економіка

11:09 3 жовтня 2013 р.

"Свобода" покарає "сланцевих угодовців"

На сесії триває палка дискусія щодо розгляду сьогодні у порядку денному питання про придатність Олеської ділянки для видобутку вуглеводнів.

 • 0

Рубрика: Економіка

10:54 3 жовтня 2013 р.

На сесії Львівської облради розпочалася сланцева битва

Того, хто проти видобутку сланцевого газу в Україні, називають агентами "Газпрому", сказала у своєму виступі у Львові Галина Олійникова з Донбасу, проте, за її словами, у Польщі вже віддають росіянам землі, які передбачені для видобутку сланцевого газу.

 • 0

Рубрика: Економіка

21:06 2 жовтня 2013 р.

Міністр Міндоходів і зборів відвідає з робочим візитом Західну Україну

4 жовтня 2013 року у рамках робочого візиту на Закарпаття міністр доходів і зборів України Олександр Клименко відвідає пункт пропуску на українсько-угорському кордоні «Чоп-Захонь»,

 • 0

Рубрика: Економіка

20:48 2 жовтня 2013 р.

«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині комплекс за 35-40 млн євро

«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині новий сучасний комплекс із виготовлення гофрокартонного упакування вартістю 35-40 млн. євро. Про це сьогоднів, 2 жовтня, повідомили керівники компанії на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Віктором Шемчуком.

 • 0

Рубрика: Економіка

14:32 2 жовтня 2013 р.

Стебницький «Полімінерал» купив латифундист Олег Бахматюк

Сьогодні, 2 жовтня, Фонд державного майна України успішно продав 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Про це інформує офіційний сайт ФДМУ. Це підприємство - єдиний в Україні виробник калійних добрив.

 • 0

Рубрика: Економіка

12:43 2 жовтня 2013 р.

Пенсіонер-суддя має 252 грн на день, пенсіонер за віком – 47 грн

На Львівщині, за офіційною статистикою, налічується понад 700 тис. пенсіонерів. Ці люди складають майже третину населення (2 541 тис.). Із них левова частка (майже 530 тис.) вийшла на пенсію за віком, середня величина якої в Україні становить орієнтовно 1 465 грн. Нескладно підрахувати, що один день вони мають прожити за 49 грн. (6,1 дол. США), тоді як межа бідності, визнана у світі, вимірюється вартістю споживчого кошика у 17 дол. США.

 • 0

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу