В облдержадміністрації очікують нові оригінальні роботи

11:30 31 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській ОДА повідомили в середу: «На здобуття обласної премії представляються нові оригінальні твори й роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді впродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії».

«До 1 жовтня 2016 року триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури», – повідомили сьогодні, 31 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:
«Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області. За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Христини Береговської, на здобуття обласної премії представляються нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді впродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.
Заявки необхідно подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14, кабінет №35; телефони для довідок: 2612593, 2612227. З положенням, затвердженим рішенням сесії Львівської обласної ради від 22 вересня 2009 року №1019 «Про обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури» можна ознайомитися на сайті Львівської обласної державної адміністрації».

dailylviv.com