15:10 19 березня 2018 р.
Фото: city-adm.lviv.ua
У ЛМР запевнили: «Цього року Львів інвестує кошти в ремонти чотирьох міських театрів».
Про це повідомили сьогодні, 19 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У Львові ремонтують та реставрують комунальні театри. Цього року на ремонтні та реставраційні роботи театрів з міського бюджету Львова передбачено 6,1 млн. гривень, а на придбання обладнання та реквізиту для театрів – 500 тисяч гривень. Активні роботи тривають в драматичному театрі імені Лесі Українки».
Директор і художній керівник театру імені Лесі Українки Ольга Пужаковська: «Ще у 2017 році було вироблено ПКД капітальних ремонтних робіт усіх фасадів і дахів театру Лесі Українки. Загальний кошторис ремонтних робіт складає 10,5 млн. гривень. У 2017 році ми вже зреалізували 1,5 млн. гривень, з яких зробили частково дахи, які складаються з м’якої покрівлі, і частково відновили стіни, які були в аварійному стані»
Ольга Пужаковська поінформувала також: «У 2018 році нам спрямували більше грошей – 3,5 млн. гривень. І ми маємо надію зробити максимум дій, навіт ь зреалізувати усі кошти і завершити до кінця кошторис ремонтних робіт. В планах завершити цього року усі фасади, усі дахи для того, щоб можна було приступати до якихось внутрішніх робіт.Найбільші проблеми в середині театру – це система опалення, яку треба замінити. Також маємо в планах зробити реконструкцію системи електромереж».
«2018 року ремонтні роботи проводитимуть в чотирьох театрах – академічному духовному театрі «Воскресіння», Першому українському театрі для дітей та юнацтва, драматичному театрі імені Лесі Українки та академічному театрі імені Леся Курбаса.Трива ють ремонтні роботи глядацького залу, а також реконструкція системи електропостачання в академічному театрі «Воскресіння». Плануються ремонтні роботи даху. Закінчити усі роботи планують наприкінці 2018 року», – розповіли також у міськраді.
«У драматичному театрі імені Лесі Українки тривають реставраційно-ремонтні роботи дахів та фасадів. Триває виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи опалення», – повідомили також у міськраді.
«На завершальному етапі роботи з капітального ремонту Першого українського театру для дітей та юнацтва із врахуванням доступності для осіб з інвалідністю. Завершення робіт заплановано на квітень 2018 року», – поінформували також у міськраді.
Директор департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда запевнила: «Ми працюємо над тим, щоби до міста Львова на театральні вистави їхали гості і туристи, щоби наші театри були одні з найкращих в Україні. Кожен наш театр має бути відремонтований, в хорошому стані, щоби туди дійсно хотілося прийти, а для акторів і для колективів хочеться, щоби їм хотілося творити».
Наталія Бунда поінформувала також: «Ми маємо п’znm муніципальних театрів. E минулому році ми розпочали роботи саме по театру імені Лесі Українки. Ми маємо ПКД на реставраційно-ремонтні роботи дахів та фасадів на загальну суму 10,5 млн. гривень. Минулого року було виконано протиаварійні роботи, тому що була в аварійному стані стіна, протікали дахи, в тому числі і на велику сцену. Було замінено покриття дахів і зроблено протиаварійні роботи стін на суму 1,5 млн. гривень. Окрім того, продовжуючи цього року реставраційно-ремонтні роботи, один із фасадів вже на завершальному етапі, також реставруємо усі вікна і двері. Зараз на стадії виготовлення ПКД по системі опалення. І це один з двох театрів, який має внутрішній дворик. Хочемо, щоб він в майбутньому став літньою сценою, або публічним простором, який можна було б використовувати для літніх вистав і для різноманітних міських заходів».
Директор департаменту розвитку також розповіла: «Паралельно будемо працювати над малою сценою і будемо її перетворювати її на такий простір, для використання аматорських театрів інших театрів міста Львова. Що стосується театру «Воскресіння», то ми в цьому році завершимо ремонт, який там відбувається. Минулого року у Першому українському театрі для дітей та юнацтва ми зробили умови доступності. Також, ми виграли маленький грант і отримаємо 50 тисяч гривень на те, щоби закупити аудіоапаратуру для незрячих людей».