Львів’янка здобула першу премію конкурсу прозаїків «Крилатий лев»

19:24 15 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Всеукраїнський літературний конкурс рукописів прози «Крилатий Лев» уже вдруге відбувся на Львівщині.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відтак, обрали найкращі кращі книги року премії та спеціальні відзнаки здобули письменники зі Львова, Херсона, Івано-Франківська, Києва та Полтавщини».
В облдержадміністрації також нагадали: «Автором ідеї і керівником проекту є письменник Олесь Дяк, співорганізатором – видавництво «Апріорі», а офіційними партнерами – Львівська облдержадміністрація та українсько-англійське спільне підприємство «Галка ЛТД». Головна нагорода – випуск книжок переможців у видавництві «Апріорі» накладом 1000 примірників».
«Традиційно журі визначило десятьох кращих авторів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в часописах. Конкурс, який  має на меті відкривати нові імена у літературі, цьогоріч присвоїв три премії та три спеціальні відзнаки, а також дипломи кращій десятці авторів». «Лауреатом першої премії «Крилатого лева» стала Єва Лотоцька зі Львова з твором «Параноя». Другу премію і спеціальну відзнаку часопису «Дзвін» отримає Юлія Чернієнко з Херсона за повість «Вирок Міри». Володар третьої премії – Оксана Дрогомирецька з Івано-Франківська за повість «…і в раю вони поцілувались», – поінформували також в облдержадміністрації.
«Журі також визначило десятку кращих конкурсантів, які отримають дипломи конкурсу. Твори восьми молодих авторів опублікують в молодіжних номерах часопису «Дзвін».
За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва. Вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність указом Президента України звання «Заслужений діяч мистецтв України» першому заступникові голови Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Олександру Дяку», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

DailyLviv.com

Знешкоджено 96 ворожих ударних БпЛА - Повітряні Сили ЗСУ

Агресор втратив на війні в Україні 434 літаки і 347 гелікоптерів - Генштаб ЗСУ

Третє оновлення графіка електропостачання 17 січня на Львівщині

Друге оновлення графіка світла 17 січня на Львівщині

У суботу від 11,5 до 15,5 години без світла на Львівщині. Графік на 17 січня оновлено вночі

Графіки відключень світла 16 січня на Львівщині, які скасували, несподівано повернули

Зараз від розвідки ми маємо інформацію, що росіяни готуються до нових масованих ударів - Зеленський

Повідомляють, що у Грозному розбився Адам Кадиров

З Каспію можливий приліт 24 крилатих ракет

Повторна повітряна тривога на Львівщині через ракетну небезпеку

27 хвилин на Львівщині тривала повітряна тривога

Графік погодинних відключень на Львівщині 17 січня. 13-15,5 години без світла

Повітряна тривога на Львівщині і в усій Україні. Ракетна небезпека

У Львові відновлюють традицію міських благодійних балів

Навчання в дистанційному форматі або продовження канікул до 1 лютого. Рекомендація обласної комісії ТЕБ та НС на Львівщині

На Львівщині до опівночі всім споживачам обіцяють світло. Оновлений графік 16 січня

Графіки погодинних відключень 17 січня будуть у всіх областях

У Львові капітально відремонтував 6 великих укриттів. Адреси

Ліквідовано аварійний витік води на перехресті вул. Князя Романа — вул. Володимира Шухевича у Львові

Графік відключень світла 16 січня на Львівщині скоригували для чотирьох груп

Якому бізнесу дозволять працювати в комендантську годину

Андрій Кобів, Євген Сліпінський. 17 січня Львів попрощається зі Захисниками

Знайшли генплан Дублян та рішення про його затвердження. Що це означає для мешканців і громади

Укрзалізниці, Нафтогазу, Укроборонпрому доручено терміново закупити імпортовану електроенергію

До сьогоднішнього ранку в України не було ракет до систем ППО, — Зеленський

Графік погодинних відключень на 16 січня у Львівській області змінили. Світла додали

У всі адмінбудівлі Львівської міської ради та підпорядкованих установ будуть впускати котиків і песиків

Інвестиції в медицину під час війни: у Львові відкрили медичний простір MonoDoctor

Надзвичайна ситуація державного рівня в енергосистемах. Що робити школам Львівщини

Президент Чехії Петр Павел у Львові сказав, що Україна потребує не лише співчуття, а й реальної зброї для захисту

Рекламне освітлення обмежити, під'єднати генератори у багатоквартирних будинках Києва

З ножем - на брата. Старшого судитимуть у Львові

Дві аварії на магістральній тепловій мережі у Львові. Адреси

Орієнтовно 30 вулиць у центральній частині Львова без водопостачання. Аварія на водогоні

Кілька днів для підʼєднання резервного енергетичного обладнання до мереж - Шмигаль

Західним регіонам не треба дуже сильно переживати — ви будете завжди зі світлом, - голова ради УАВЕ (відео)

Останній графік 15 січня на Львівщині перед опівніччю

Графік погодинних відключень світла на Львівщині 16 січня. 16 годин без світла

Львівтеплоенерго купило найдорожчу сіль для систем опалення. У Єгипті

Графіки 16 січня застосовуватимуть в усіх областях