11:14 16 травня 2019 р.
Відео: Львівський прес-клуб
22 травня у Львові відбудеться конкурс «Місіс «Східна Європа-2019». Його фіналістка – Наталія Похмурська довідалася про конкурс з телепередачі. Про це вона повідомила 15 травня у відеоінтерв’ю у Львівському прес-клубі.
- Побачила в одній програмі телебачення, що є такий конкурс для дорослих жінок. Почала шукати в інтернеті більше інформації. І вирішила податися на кастинг, - розповідає Наталія Похмурська.
Інтерес підсилювався тим, що інші жінки в родині вже приміряли на себе корони красунь. Мама Наталії свого часу отримала титул «Міс «Весна Політехніки». А старша сестра Галина – «Міс краси 79-ої школи».
- У школі я мала намір брати участь у конкурсі «Перлина Львівщини». Але якраз закінчувала навчання в школі та готувалася до вступу у виш. Тож, тоді відмовилася від того задуму. А тут раптом з’явився конкурс для дорослих жінок і вже наважилася, - зізнається фіналістка конкурсу «Місіс «Східна Європа-2019».
До кастингу Наталія Похмурська підготувала кілька своїх фотографій і прийшла на співбесіду.
- На співбесіді цікавилися досягненнями в бізнесі або професії. Розпитували про сім’ю, про дітей, про волонтерську діяльність. Особливість цього конкурсу в тому, що звертають увагу не стільки на красу, скільки на особистість, - розповідає вона.
Нагадаємо, що головна мета конкурсу «Місіс «Східна Європа-2019» - благодійність. Конкурс проходить під гаслом соціальної програми «Відповідальне батьківство». До участі сюди запрошено жінок віком від 25 до 45 років, які мають досягнення в житті і можуть допомогти іншим жінкам стати впевненими та успішними. (лінк - https://dailylviv.com/news/kultura/u-lvovi-vpershe-oberut-misis-lvova-ta-misis-skhidna-ievropa-2019-71709).
Наталія Похмурська здобула медичну освіту. А з часом разом із сестрою заснувала клініку нетрадиційної медицини.
- Зі самого дитинства в мене було слабке здоров’я. І офіційна медицина не могла нічим допомогти. Натомість бабуся виходила мене за допомогою фітотерапії. А з часом я зацікавилася рефлексотерапією, аюрведою, лікуванням за допомогою п’явок та бджіл, - розповідає вона.
Завжди і у всьому її підтримувала старша сестра.
- Створити центр народної медицини – ідея Наталії. Ми тоді обидві народили діточок. Наталія – своїх старшеньких, я – другу дитину. Отримали «дитячі» гроші. І Наталія каже: «Давай, ми ті гроші вкладемо у свою справу». Ось так ми і відкрили свій центр, - згадує Галина Похмурська.
У клініку звертаються пацієнти з проблемами різного характеру: серцево-судинного, опорно-рухового, шлунково-кишкового, дихального. Зараз на базі сімейного закладу розробили курс корекції ваги та здоров’я.
- З різними хворобами та болями пацієнти йдуть до Наталії. А я вирішила працювати на випередження хворіб. На жаль, люди до такого ще не готові. Поки їх хвороба не скрутила в бублик, вони не готові щось робити. Але тим, хто готові, це воздасться. Ми навчаємо, що правильно їсти, коли правильно їсти, - говорить Галина Похмурська.
Водночас клініка поєднує методи лікування методами традиційної та нетрадиційної медицини.
- До нас скеровують на реабілітацію кардіологи, невропатологи та інші спеціалісти тих пацієнтів, які вже отримали основне лікування в лікарні. Наше лікування – доповнення до офіційної медицини, - пояснює Наталія Похмурська.
До прикладу, остеохондроз чи болі в суглобах лікують укусами бджіл.
- У день, коли ставлять бджіл, не можна пити горілку. Інакше все лікування буде намарно. Перед тим як ставити бджіл, ми робимо алергопроби, - пояснює лікарка та фіналістка конкурсу «Місіс «Східна Європа-2019.
В клініці також прикладають п’явок та розробляють курс лікувальної гімнастики для кожного пацієнта.
Сестри переконані, що якщо людина здорова, то вона завжди буде красивою. Тому що здоров’я пов’язане з красою.
- Ми всі різні. Хтось кругліший, хтось – худіший, хтось – темніший, хтось – світліший. Аде всі ми від природи – красиві. І коли ми здорові: працює добре печінка, працюють добре нирки, лімфа добре циркулює, - то хіба ми не красуні всі? – риторично запитує Галина Похмурська.
Наталія Похмурська згадує, коли вона тільки починала просувати методи лікування бджолами та п’явками, то отримувала у відповідь агресію на недовіру.
- У відповідь я опонувала результатами наукових досліджень, які робили за кордоном. Тепер я деколи виступаю на конференціях та пишу наукову роботу на тему «Регулювання народної та нетрадиційної медицини в Україні», - каже вона.
Тепер на лікування до клініки сестер Похмурських приїжджають і пацієнти з-за кордону.