10:40 6 грудня 2015 р.
Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації
Обговорення деталей проекту відбудеться на вулиці Мулярській.
У неділю, 6 грудня, до дня Збройних Сил України у Львові презентуватимуть ескізи графіті та артоб'єктів, які намалюють на стінах та зовнішніх площинах в пам'ять учасників АТО. Презентація ескізів та обговорення деталей проекту відбудеться у Першій Львівській Медіатеці на вулиці Мулярській (№2а). Як повідомляють організатори, Молодіжне об’єднання «Граніт», присутні також дізнаються, як можна отримати необхідні дозволи на легальне створення графіті на стінах у Львові, та які при цьому є перепони.
Ініціатори проекту підкреслюють, що готові поділитись ефективною схемою для інших активістів, які хочуть прикрасити місто. Організатори запрошують долучатись до проекту молодь, волонтерів та особливо художників, які матимуть місце проявити власне бачення у цьому та наступних етапах проекту.
Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі міської ради розповіли:
«6 грудня, до дня Збройних Сил України, у Львові презентуватимуть ескізи графіті та арт об'єктів, що будуть намальовані на стінах та зовнішніх площинах у Львові, в пам'ять учасників АТО. Презентація ескізів та обговорення деталей проекту відбудеться у Першій Львівській Медіатеці на вулиці Мулярській (№2а). Цей захід – це частина проекту «АртАп», що здійснюється за підтримки Львівської міської ради.
Як повідомляють організатори, Молодіжне Об’єднання «Граніт», присутні також дізнаються, як можна отримати необхідні дозволи на легальне створення графіті на стінах у Львові, які при цьому є перепони. Координатор проекту Андрій Мочурад зазначив: «Бюрократична тяганина надзвичайно нелогічна і банально часоємка. Для погодження з різними інстанціями ми подали 22 різноманітні листи, запити і звернення. Адже, перш за все, це антивандальний проект, оскільки спершу приводимо в належний стан стіни, заляпані хуліганами, а тоді декоруємо патріотичними зображеннями та віршами. Сподіваємось, у підлітків, які переважно й псують стіни балонами, просто не підніметься рука щоб замальовувати зображення українських вояків».
Ініціатори проекту підкреслюють, що готові поділитись ефективною схемою для інших активістів, які хочуть прикрасити місто. До обговорення, в межах заходу, також запросили долучитись чиновників та представників влади. Організатори запрошують долучатись до проекту молодь, волонтерів та особливо художників, які матимуть місце проявити власне бачення як у цьому, так і в наступних етапах проекту».