У Львові затримали «мінера» Краківського ринку

22:14 12 квітня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

Дезінформатором про «мінування» Краківського ринку виявився раніше судимий львів’янин, якому нині виповнилося 46 років.

У прес-службі Головного управління поліції у Львівській області повідомили сьогодні, 12 квітня: «Львівські правоохоронці затримали зловмисника, який «замінував» Краківський ринок За вчинене чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до шести років».

«Як повідомлялося раніше, сьогодні, 12 квітня, о 9.30 на оперативну лінію 102 надійшло анонімне повідомлення про замінування Краківського ринку у Львові. На місці події працювали слідчо-оперативна група, експерти-вибухотехніки, кінологи та працівники інших служб. Правоохоронці евакуювали близько 2000 відвідувачів та працівників ринку. Експерти-вибухотехніки обстежили торгівельні павільйони та територію базару, жодних вибухонебезпечних предметів вони не виявили», – поінформували також в обласному управління поліції.

Начальник Шевченківського відділу поліції Ігор Петрик розповів: «Щоб встановити особу аноніма, який надав неправдиву інформацію про замінування, працівникам управління карного розшуку Нацполіції Львівщини та Шевченківського відділу поліції, знадобилося близько двох годин. Ним виявився раніше судимий львів’янин, якому нині виповнилося 46 років».

«Зловмисник затриманий в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За фактом відкрите кримінальне провадження за частино1 статті259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Вчинення цього злочину карається позбавленням волі на строк від двох до шести років», – повідомили також прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

DailyLviv.com

У Львові збудовано більше як 20 базових станцій 5G

Лише ті ветерани з інвалідністю отримають компенсацію, які зареєстрували переобладнане авто після 1 січня 2026 року

Хорова капела «Дударик» оголосила про додатковий різдвяний виступ на біс у Львові

Розриває труби та радіатори в квартирах

У Львівському перинатальному центрі немовлят вакцинують по-новому

ЛМР добре заробила на оренді землі

13 січня на Львівщині буде сніг та до 18° морозу вночі

Тривалість відключень на Львівщині сьогодні збільшилася. Новий графік

Відлига з сюрпризами. На Львівщині з 15 січня сніг перейде у дощ, спричинивши ожеледь та тумани

Будинок згорів дотла. На Львівщині під завалами даху виявили загиблого власника

Енергосистема у надскладних умовах. У Держенергонагляді пояснили причини аварійних відключень у регіонах

Колишній майор поліції зі Слов’янська у Польщі врятував двох сестричок, які провалилися під лід

У Польщі в аеропорту затримали українку з написом «бомба» на чолі

$6700 за право виховувати власну дитину. На Львівщині судитимуть адвокатку та посадовця міськради

У Львові вперше в Україні запустили 5G

Одягнув маску та каску. Деталі нападу школяра на вчительку історії в Києві

Незаконна вирубка на 10 млн. Судитимуть екскерівника філії Рава-Руського лісового господарства

Трибунал для Путіна та зміна режиму в РФ. Карл фон Габсбург назвав головні цілі Європи у війні

Знеструмлення через обстріли та негоду. У регіонах діють аварійні та погодинні графіки відключень

На горі Парашка заблукав юнак з Харкова

На Львівщині - ріст захворюваності на грип та ГРВІ

Одна людина загинула, п’ятеро - в лікарні. Наслідки ДТП на Львівщині

ДПСУ попереджає про черги у двох пунктах пропуску на Львівщині. Дані станом на ранок 12 січня

У київській школі учень з ножем напав на вчительку та однокласника

До розчищання міста від снігу ЛМР долучила інспекторів з паркування, контролерів і профтехів

Росія знову вдарила по залізниці. Поїзди курсують з затримками

Європа планує посилити військову присутність на Гренландії на тлі заяв Трампа

Львів засипає снігом. Як місто бореться зі стихією

Тепла немає 4-й день. Радниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак розповіла, як рятується від холоду в центрі Києва

Вініловий програвач: музика, до якої можна доторкнутися

Графік світла на Львівщині 12 січня

Садовий закликав не вести дітей до школи і не користуватися автомобілями (відео)

Графіки відключення світла 12 січня застосують у всіх областях

Україна, ймовірно, отримала новий американський ЗРК Tempest

Аварійні відключення світла неможливо спрогнозувати. Оператори мають 10 хвилин

Графік погодинних відключень на Львівщині кардинально змінили ввечері 11 січня

Як СЗЧ повернутися до служби. Покрокова інструкція

Частина Львова без газу. Аварія на газогоні середнього тиску

Іван Васьків, Олександр Савосін, Михайло Береза, Андрій Васьків, Вʼячеслав–Зеновій Кравчук. Скорботна неділя на Львівщині

Радіолампи часів СРСР. Аналіз уламків показав, що «Орєшнік» побудований на застарілих радянських компонентах