У Львові ув’язнили на вісім років пособника терористів

17:28 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: sokal.lviv.ua

Апеляційний суд скасував вирок районного суду та постановив новий.

«Завдяки принциповій позиції прокуратури Львівської області, пособник терористів «ДНР» перебуватиме за ґратами вісім років», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«За скаргою прокуратури області, Апеляційний суд Львівської області скасував незаконний вирок районного суду, яким мешканцю Донецької області – спільнику терористичної організації «ДНР» призначено покарання терміном два роки й три місяці позбавлення волі. На переконання прокуратури, особі, яка передавала терористам інформацію про місця дислокації та маршрути переміщення залучених до проведення антитерористичної операції на території Донецької області підрозділів Збройних Сил України, районний суд призначив надто м’яке покарання. Адже зазначена інформація використовувалась представниками незаконних збройних формувань при здійсненні терористичних актів проти військовослужбовців України.

З огляду на це, вказаний вирок прокуратурою Львівської області оскаржено. Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокуратури щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого громадянином Т. злочину, а тому скасував вирок районного суду та постановив новий, яким обрав більш суворе покарання, а саме вісім років позбавлення волі. Зазначимо, що досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні слідчим відділом Управління СБ України за процесуального керівництва прокуратури області».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон