У Львові судитимуть за переміщення за кордон деталей військових літаків

10:48 4 липня 2016 р.

  • 0


Фото: newsonline24.com.ua

Двоє громадян України намагалися перевезти через державний кордон до Польщі товари військового призначення.

«Прокуратурою Львівської області затверджено обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про переміщення за кордон товарів військового призначення», – повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Двоє громадян України впродовж лютого та травня поточного року намагались перевезти через державний кордон України в Республіку Польща товари військового призначення. В даному випадку йдеться про деталі до військових літаків, а саме МІГ-29, СУ-24 та СУ-25

 Своїми діями обвинувачені порушили порядок міжнародної передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю, тобто вчинили злочин, передбачений частиною 1 статті 333 Кримінального кодексу України. Обвинувальні акти скеровано у Жовківський районний суд Львівської області.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснювалось слідчим відділом УСБУ у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури.

Останнім загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі та строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий термін».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон