У Львові розпочався Міжнародний форум інтелектуальної власності

13:15 25 квітня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На пленарних засіданнях Міжнародного форуму інтелектуальної власності розглянули питання захисту авторських прав у разі їх порушення у мережі Інтернет, належного використання об’єктів права інтелектуальної власності з огляду сучасних вимог.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в середу: «Сьогодні, 25 квітня, стартував Міжнародний форум інтелектуальної власності. Участь у відкритті заходу взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський».

Зокрема, Ростислав Замлинський наголосив: «Дуже важливо, що саме на Львівщині збираються молоді досвідчені люди, щоб обмінюватись досвідом,  яким чином впровадити ті напрацювання, які у нас є та інтегрувати їх у бізнес. Інтелектуальна власність – це дуже цінний на сьогодні нематеріальний актив, і комп’ютерні розробки, і програми різного рівня, а також розробки стартапів українцями, які потім вимірюються в серйозному еквіваленті, дуже важливо, щоб це впроваджувалося в Україні. Нам спільно творити майбутнє, у нас є хороші напрацювання, світлий розум і ми його повинні застосувати для регіонального і загальноукраїнського розвитку. При Львівській ОДА функціонує центр захисту права інтелектуальної власності, де кожен охочий може отримати консультацію».

«У межах форуму його учасники взяли участь у пленарних засіданнях, під час яких розглянули питання захисту авторських прав у разі їх порушення у мережі Інтернет, належного використання об’єктів права інтелектуальної власності з огляду сучасних вимог економіки та права. Серед спікерів – юристи-практики, громадський актив, а також представники держустанов. Організаторами форуму є департамент економічної політики Львівської ОДА спільно з громадським активом», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу