У Львові нетверезий митник пропонував хабар співробітникам ДАІ, – vk (оновлено)

10:02 29 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У громадському формуванні «Варта1» повідомили в понеділок: «На парковці біля «Ашану» в стані алкогольного сп'яніння роз'їжджав офіцер прикордонної служби котрий міг влаштувати ДТП з автобусом і ледь не скоїв наїзд на пішоходів».

«Біля «Ашану зупинили прикордонника. Можливо, була погоня», – повідомили сьогодні, 29 червня, вночі на сторінці громадського формування «Варта1» в інтернет-мережі «ВКонтакте», де також уточнили:

«У Львові на парковці біля Ашану в стані алкогольного сп'яніння роз'їжджав офіцер прикордонної служби котрий міг влаштувати ДТП з автобусом і ледь не скоїв наїзд на пішоходів. По приїзду ДПС намагався дати хабар, спочатку ДПСники нічого не брали, приїхали невідомі на мерседесах, змусили зняти прикордонну форму офіцера , почалися «решалави» з ДПС. У підсумку порушник сів на місце пасажира, співробітник ДАІ сів відвіз його в невідомому напрямку. Номери порушника і патрульної служби на фото – ВС6585ЕВ».

Про це також повідомили сьогодні, 29 червня, вночі на сторінці громадського формування «Варта1» в інтернет-мережі «ВКонтакте».

Як уточнило сьогодні "Щоденному Львову" джерело інформації, у стані алкогольного сп'яніння був не прикордонник, а митник. Плутанина в повідомленні  трапилася через подібність форми митників і прикордонників, пояснили у "Варті 1" "Щоденному Львову".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу