Судом на Львівщині визнано невинуватим затриманого під час одержання хабара

12:12 17 лютого 2016 р.


Фото: vgolos.com.ua

Прокуратурою вже підготовлено апеляційну скаргу на вирок суду стосовно обвинуваченого у корупційному злочині головного лікаря Городоцької лікарні.

«Прокуратурою Львівської області підготовлено апеляційну скаргу на вирок Яворівського районного суду Львівської області від 12 лютого 2016 року, яким головного лікаря КЗ «Городоцька центральна районна лікарня» визнано невинуватим у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого частиною  1 статті 368 Кримінального кодексу України, та прийнято рішення про скасування заходу забезпечення кримінального провадження – відсторонення від посади», – повідомили сьогодні, 17 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Відтак, відповідно до статті 532 Кримінально-процесуального го кодексу України, у зв’язку із оскарженням, вирок суду не набрав законної сили. Водночас, чинною залишається ухвала Яворівського районного суду Львівської області від 5 лютого 2016 року, згідно з якою захід забезпечення кримінального провадження - відсторонення від посади згаданого лікаря діє до 7 квітня 2016 року включно, а тому останній не може приступити до виконання своїх службових обов’язків.

З метою забезпечення виконання зазначеної ухвали, прокуратурою області скеровано відповідні листи та копію ухвали до департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Городоцької районної ради. Нагадаємо, головного лікаря КЗ «Городоцька центральна районна лікарня» було затримано під час одержання 1000 доларів США неправомірної вигоди за сприяння у працевлаштуванні у цей медичний заклад».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу