Прокурори й фіскали на Львівщині повернули держбюджету 700 тисяч гривень

13:45 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 771


Фото: gazeta.lviv.ua

Правоохоронці викрили фізичну особу, яка упродовж 2016 року торгувала на території одного із районних центрів Львівської області побутовою технікою та хімією.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 16 квітня: «Цьогоріч у квітні в рамках кримінального провадження, досудове розслідування якого за процесуального керівництва прокуратури області здійснювали слідчі управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Львівській області, забезпечено відшкодування до держбюджету збитків на суму майже 700 тисяч гривень».

«Правоохоронці викрили фізичну особу, яка упродовж 2016 року торгувала на території одного із районних центрів Львівської області побутовою технікою та хімією. При цьому реалізація товару здійснювалась без реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності. Відтак, до контролюючих органів не надавалась податкова звітність та не сплачувались обов’язкові податкові платежі. У зв’язку із повним і добровільним відшкодуванням завданих збитків, прокуратурою області скеровано до суду клопотання на підставі ч.4 статті 212 Кримінального кодексу України», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:48 16 листопада 2018 р.

На Львівщині заарештували розшукувану росіянку

Працівники Сокальського відділення поліції затримали громадянку Російської Федерації, яка розшукується компетентними органами цієї ж країни для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство).

Рубрика: Закон

  • 0
  • 924