Прокурор не дав вилучити землю Міноборони у Львові

16:48 28 лютого 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

Господарський суд Львівської області задовільнив позовні вимоги прокурора Львівського гарнізону до Львівського заводу збірних конструкцій.

У прес-службі військової прокуратури Західного регіону України запевнили: «Військова прокуратура Львівського гарнізону попередила спроби незаконного вилучення з відання міністерства оборони України земельних ділянок загальною площею 11 га та вартістю понад 187 мільйонів гривень. Зокрема, з метою недопущення відчуження земель оборони, забезпечення та захисту інтересів держави у вказаному питанні військовою прокуратурою Львівського гарнізону ініційовано позов до Львівського заводу збірних конструкцій щодо зобов’язання останнього оформити належним чином та зареєструвати права на використовувані ним земельні ділянки».

«Рішенням господарського суду Львівської області від 19 лютого 2018 року позовні вимоги прокурора гарнізону задоволено. З’ясовано, що ще з радянських часів у Львові функціонує Львівський завод збірних конструкцій, який веде господарську діяльність на території кількох військових містечок», – поінформували також у прокуратурі.

«Загальна площа вказаних земельних ділянок становить 11 га і тривалий час їх не оформляли відповідно до вимог чинного законодавства. Відомості про них відсутні у публічній кадастровій карті України та в реєстрі речових прав на нерухоме майно. Як наслідок такого стану справ – непоодинокими стали випадки спроб сторонніх приватних осіб та фірм отримати в оренду і у власність ринково привабливі землі оборони, розташовані на вулицях Городоцькій і Шевченка у Львові», – повідомили також у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу