Повідомлення про замінування найбільшого у Львові торгово-розважального центру не підтвердилося (відео)

12:35 29 грудня 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, цього року на Львівщині 107 разів дезінформували про замінування тих чи інших об’єктів.

У прес-службі відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомили сьогодні, 29 грудня, що повідомлення про замінування найбільшого у Львові торгово-розважального центру не підтвердилося. У повідомленні також конкретизують:

«Львів’янину, котрий надав завідомо неправдиве повідомлення про замінування «Ашану», загрожує, згідно статті 259 Кримінального кодексу України, до шести років позбавлення волі. На місці працювали представники слідчо-оперативної групи міліції, кінолог, вибухотехніки та експерти науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС України у Львівській області, а також представники інших служб, які задіюються у даних випадках. Після ретельного трьохгодинного обстеження приміщень торгового комплексу та прилеглої території, працівники міліції вибухонебезпечних предметів не виявили.

Як повідомлялося, правоохоронці встановили особу зловмисника, котрий надав неправдиве повідомлення про замінування «Ашану». Заступник начальника обласного управління МВС й начальник кримінальної міліції полковник міліції Руслан Домніцак розповів: «Ми встановили, що на «102» телефонував 27-річний львів’янин, котрий зловживає наркотичними засобами. Причину свого вчинку він так і не зміг пояснити». 

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Варто зазначити, що 28 грудня до працівників міліції надходило повідомлення про замінування цього ж торгово-розважального центру. Після ретельної перевірки приміщень, правоохоронці вибухонебезпечних предметів не виявили. Варто зазначити, що це вже 107 повідомлення, яке надійшло до працівників міліції з початку року про неправдиве замінування тих чи інших об’єктів у Львові та області».

DailyLviv.com

1 січня зі Львова в Одесу вирушать 10 автобусів, щоб підтримати роботу громадського транспорту (відео)

У Львові внаслідок ДТП загинула 90-річна мешканка

Кому не обмежать пенсії у 2026 році

З нового року для українських абонентів мобільний зв'язок на території ЄС звільнено від доплат за роумінг

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція

1 січня Львів попрощається з 26-річним військовослужбовцем Олексієм Сабатом

В енергосистемі України з’явились 423 МВт нових балансувальних потужностей. Щоби було світло

Журналістів у новому році не випускатимуть за кордон без листа від Держкомтелерадіо

Президент нагородив «Золотим серцем» трьох волонтерів зі Львівщини

Взимку трьом громадам Львівщини дали трактори, косарки і плуги

У Польщі група молодиків жорстоко побила українця

1 січня на Львівщині буде від 8° морозу до 0°

За час великої війни у полон потрапили понад 10 тис. військових рф

РФ за рік випустила по Україні понад 100 тис. дронів, тисячі ракет та КАБів

Понад 1,1 млрд скерувала Львівська громада у 2025 році на підтримку Сил оборони України

Через російські атаки є нові знеструмлення у низці областей

Дронарі вразили 12 військових та інфраструктурних обʼєктів РФ на ТОТ України

На Львівщині чоловік через ревнощі вбив знайому

На Одещині росіяни знову вдарили по енергетичній інфраструктурі

Україна збільшила атаки на російську енергетичну інфраструктуру

Понад 75% зброї на фронті українського виробництва

Одеса залишилася без світла, води та тепла через російські обстріли

Дрони вдарили по НПЗ у Туапсе

В останній день року Львівщина прощається з Героями Романом Веретельником та Сергієм Кригулем

Найбільша громада на Львівщині не найуспішніша

Звільнили заступницю міністра енергетики, яка ще вранці давала брифінг

15 обдарованих учнів-інтелектуалів у Львові отримали по 30 тисяч гривень (фото)

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

ДТЕК роз'яснила ситуацію зі світлом у Києві на лівому і правому берегах Дніпра

Перелік обов’язкових щеплень у 2026 році. Комбіновані вакцини

Графіки відключень світла в останній день 2025 року

З 1 вересня 2026 року всі учні матимуть безплатні обіди

Проректорка з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького здобула диплом менеджерки

Нові правила харчування громадян, які прибувають до ТЦК та СП під час мобілізації

На вул. Стрийській у Львові напередодні Нового року з'явився новий світлофорний об’єкт. Як працюватиме

1 та 2 січня міські автобуси, трамваї та тролейбуси у Львові курсуватимуть за розкладом руху «вихідного дня»

Нові 193 об’єкти культурної спадщини національного значення на Львівщині (перелік)

У Львівському АТП-14631 виявили порушення

У Львові до Шевченківського гаю курсуватиме автобус на Водохрещу

Викладачка Львівської політехніки здобула премію Верховної Ради