На Львівщині прокуратура відкрила кримінальну справу стосовно співробітників ДАІ

13:58 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: dt.ua

Стрийською міжрайонною прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників відділення ДАІ з обслуговування міст Стрий і Моршин.

Підставою для відкриття кримінальної справи слугували результати перевірки додержання законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян. Зокрема, прокуратурою встановлено, що через службову недбалість вказаних співробітників відділення ДАІ до адміністративної відповідальності притягнуто невинувату особу.

Співробітники відділення ДАІ під час складання протоколів за порушення Правил дорожнього руху не встановили та не перевірили достовірність наданих особою правопорушником про себе даних. Таким чином, останніми складено сім таких протоколів стосовно одного й того ж правопорушника, який вказував вигадане прізвище та ініціали.

Відтак, у подальшому до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 130, частиною 3 статті 130 та частиною 3 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто насправді невинувату особу. Разом з тим, дійсний правопорушник встановленої законом відповідальності уник.

Вказаний факт 22 червня 2015 року Стрийською міжрайонною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 367 КК України. На цей час досудове розслідування триває. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу