Львівський апеляційний суд скасував ухвалу господарського

14:00 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 801


Фото: mistaua.com

Львівська місцева прокуратура №1 намагається повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад чотири мільйони гривень.

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Господарський суд Львівської області задовільнив 25 квітня 2017 позов приватного підприємства до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на земельну ділянку – визнав право приватної власності на земельну ділянку площею майже 0,5 га вартістю понад чотири мільйони гривень на вулиці Пасічній у Львові за суб’єктом господарювання. Однак, за результатами перевірки з'ясовано, що жодних рішень Львівською міською радою як власником щодо згаданої земельної ділянки не приймалися, документація із землеустрою не затверджувалася, а міська рада до справи залучена не була».

«Відтак, прокуратурою в інтересах Львівської міської ради подано апеляційну скаргу на рішення господарського суду Львівської області. А постановою Львівського апеляційного господарського суду від 15 січня 2018 року задоволено апеляційну скаргу місцевої прокуратури та скасовано рішення Господарського суду Львівської області від 25 квітня 2017 року. З огляду на те, що вказана земельна ділянка відчужена суб’єктом господарювання на підставі договору купівлі-продажу ще до скасування рішення суду першої інстанції, місцева прокуратура пред’явила позов в інтересах Львівської міської ради до теперішнього власника земельної ділянки про її витребування в користь територіальної громади. На даний час, розгляд справи триває», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 16 липня 2018 р.

Львів’янин домігся «українізації» інтернет-крамниці

Апеляційний суд підтвердив правильність рішення суду першої інстанції, який визнав неправомірним ненадання інтернет-магазином «Allo.ua» інформації українською мовою й зобов'язав її надавати.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 474

15:15 16 липня 2018 р.

У Львові судитимуть керівника підприємства

Генеральному директорі одного з приватних акціонерних товариств загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 975

14:48 16 липня 2018 р.

Суд у Львові оштрафував спеціаліста Держекоінспекції

Головний спеціаліста відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря й державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції у Львівській області порушила вимоги фінансового контролю.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 294

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу