Львівський апеляційний суд скасував ухвалу господарського

14:00 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1005


Фото: mistaua.com

Львівська місцева прокуратура №1 намагається повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад чотири мільйони гривень.

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Господарський суд Львівської області задовільнив 25 квітня 2017 позов приватного підприємства до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на земельну ділянку – визнав право приватної власності на земельну ділянку площею майже 0,5 га вартістю понад чотири мільйони гривень на вулиці Пасічній у Львові за суб’єктом господарювання. Однак, за результатами перевірки з'ясовано, що жодних рішень Львівською міською радою як власником щодо згаданої земельної ділянки не приймалися, документація із землеустрою не затверджувалася, а міська рада до справи залучена не була».

«Відтак, прокуратурою в інтересах Львівської міської ради подано апеляційну скаргу на рішення господарського суду Львівської області. А постановою Львівського апеляційного господарського суду від 15 січня 2018 року задоволено апеляційну скаргу місцевої прокуратури та скасовано рішення Господарського суду Львівської області від 25 квітня 2017 року. З огляду на те, що вказана земельна ділянка відчужена суб’єктом господарювання на підставі договору купівлі-продажу ще до скасування рішення суду першої інстанції, місцева прокуратура пред’явила позов в інтересах Львівської міської ради до теперішнього власника земельної ділянки про її витребування в користь територіальної громади. На даний час, розгляд справи триває», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:48 16 листопада 2018 р.

На Львівщині заарештували розшукувану росіянку

Працівники Сокальського відділення поліції затримали громадянку Російської Федерації, яка розшукується компетентними органами цієї ж країни для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого частиною 3 статті 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство).

Рубрика: Закон

  • 0
  • 924