Громадянин РФ привіз на Львівщину нелегальних мігрантів

10:28 24 жовтня 2018 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники Мостиського загону затримали сімох нелегальних мігрантів, перевізника та його пособника.

Про це повідомили в середу, 24 жовтня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Прикордонники відділу «Сянки» зупинили вчора на контрольному посту «Ужок» на автодорозі «Львів-Ужгород» на межі Львівської та Закарпатської областей для перевірки мікроавтобус «Рено». За кермом автівки перебував громадянин Російської Федерації 1992 року народження. З ним слідували громадянин Республіки Молдова 1985 року народження з документами та семеро громадян Народної Республіки Бангладеш».

«Паспортів та документів, які підвереджували б законність їхнього перебування в Україні, в інших іноземців не було. Відповідно, їх було затримано в адміністративному порядку з метою з’ясування обставин справи», – поінформували також в регіональному управлінні ДПСУ.

«Бангладешці підтвердили, що мали на меті нелегально дістатися країн Західної Європи. Відповідно, в їх діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого частиною другою статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України, вчинене групою осіб)», – розповіли також в регіональному управлінні ДПСУ.

«Прикордонники відправили працівникам поліції повідомлення про виявлення в діях молдаванина ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Стосовно громадянина РФ складено документи справи про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 206-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України), яка передбачає накладення штрафу від ста сімдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією транспортних засобів чи без такої», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ та опублікували фото з місця події.

DailyLviv.com

Епоха контролю над ядерними озброєннями закінчиться у четвер

На Львівщині скасували більшість запланованих відключень на 2 лютого. Новий графік

У Німеччині помер поліціянт Юрій Орсуляк, який отримав важкі поранення на фронті

Пережив інфаркт через переживання за синів на фронті. У Львові чоловікові пересадили серце

Споживання зросло на 7,5%. В Україні застосовуються погодинні та аварійні графіки відключень

На Львівщині фіксують спад кількості хворих на грип та ГРВІ

На Львівщині судитимуть шахраїв, які «пересунули» земельну ділянку і заробили мільйони

На Яворівщині вогнеборці врятували житловий будинок від масштабної пожежі

Деякі комплекси стоять порожні. Ігнат про критичний дефіцит ракет для ППО

ППО працювала на півночі, півдні та сході. Зафіксовано 8 влучань після нічної атаки

Нічна атака ударних безпілотників і передислокація стратегічних бомбардувальників

Графік погодинних відключень електроенергії на Львівщині 2 лютого оновили вдруге

Одне фото обличчя розкаже про вас усю інформацію

Вимкнення світла на Львівщині за графіком 2 лютого скоротили

Графік відключення світла 2 лютого у Львівській області

Графіки відключення 2 лютого будуть упродовж всієї доби в усіх регіонах

Росія поцілила БпЛА в автобус з шахтарями. Багато жертв

Закінчено ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою. Додано 500 МВт

Рейтинг найпотужніших армій світу. Яка позиція в України

Секс-імперія Епштейна як давня медова пастка КГБ-ФСБ

У січні зафіксовано рекордний добовий обсяг імпорту електроенергії

19-річних поляків викликають до центрів укомплектування

Як діяти, якщо ви стали свідком жорстокого поводження з тваринами

Лише авторизовані термінали Starlink зможуть працювати в Україні

Укрзалізниця застерігає пасажирів від небезпек

Олександр Тлатов, Олег Крайник. Львів прощається з Героями

Тристоронню зустріч в Абу-Дабі перенесли на 4-5 лютого

Ілон Маск повідомив, що використання Starlink Росією обмежено

Як мешканці дев'ятиповерхівки за 7 тисяч гривень врятували від замерзання труби опалення

Над авіабазою бундесверу кілька годин літали понад 20 дронів

Уночі Білорусь порушила повітряний простір Польщі

14 ударних БпЛА влучили на 9 локаціях

У Києві без теплопостачання ще 1000 будинків

Після ночі обмежень - світла неділя на Львівщині. Графік електропостачання 1 лютого скасував вимкнення

Водопостачання в Києві відновили, а тепла бракує 2600 будинкам

68 ворожих атак на Покровському напрямку, 42 - на Гуляйпільському, 38 - на Костянтинівському - Генштаб ЗСУ

Графік електропостачання на Львівщині 1 лютого. Дворазові вимкнення

Причини технологічної аварії на території України достеменно не з'ясовані

Укренерго спрогнозувало ситуацію в енергосистемі 1 лютого

Усі регіони України повертаються до планових графіків