У Львові планують розпочати реставрацію й консервацію руїн Високого Замку

13:15 20 червня 2018 р.


Фото: galinfo.com.ua

У міськраді запевнили: «Роботи з реставрації та консервації руїн Високого Замку планують розпочати у цьому році».

Про це повідомили в середу, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «Тендерна процедура відбулася. Є переможець тендеру. Це фірма «Арка-Пік». Вона проводила реконструкцію площі Митної. Ми маємо 10 днів на підписання договору. Якщо усі документи в порядку, ми підпишемо договір на виконання робіт».

Лілія Онищенко також нагадала: «Наприкінці минулого року ми вже оголошували тендер на реставрацію та консервацію руїн Високого Замку. Ми отримали дозвіл на початок проведення цих робіт і могли їх розпочинати, але фірма, яка виграла тендер, відмовилася їх виконувати через низьку вартість. Цього року ми перераховували кошторис і оголошували тендер ще раз».

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР розповіла також: «Вартість робіт з реставрації та консервації руїн Високого Замку – 11 110 912 гривень. Сума збільшилася, у порівнянні з минулим роком, тому що, перше – змінилася ціна багатьох робіт, збільшилася вартість будівельних матеріалів, змінилася мінімальна заробітна плата та ін. Тому вартість виконання будівельних робіт приблизно депву’ять мільйонів гривень, а решта це інші видатки».

Лілія Онищенко також повідомила: «Роботами з реставрації та консервації руїн Високого Замку передбачається укріплення стіни, влаштування оглядового майданчика довкола муру, зверху буде доповнення муру, до певного рівня, цеглою, відтворення бійниць, накриття стіни і благоустрій території довкола. Роботи з реставрації та консервації руїн Високого Замку є складні. Доступ туди можливий єдиною дорогою, яка веде до телевежі. Отож, завозити техніку, завозити матеріали туди є досить складно. Маю надію, що фірма, яка виграла тендер, розпочне цього року роботи. Роботи мали б тривати впродовж 2018−2019 років при умові наявного фінансування».

dailylviv.com

До теми

13:00 9 червня 2021 р.

У Львів привезуть мощі Папи Івана Павла ІІ. Програма святкування 20-річчя візиту Понтифіка

Наприкінці червня Львів низкою заходів відзначатиме 20-річчя візиту св. Папи Івана Павла ІІ до нашого міста. Зокрема, перейменовують частину вулиці Хуторівка (від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини) на проспект Святого Івана Павла ІІ.

Рубрика: Історія

11:00 23 травня 2021 р.

У Зашкові вшанували Євгена Коновальця

Сьогодні Україна відзначає Свято Героїв. Цього дня вшановують усіх, хто захищав і захищає незалежність держави. З цієї нагоди у с. Зашків Львівської міської громади вшанували пам’ять полковника Євгена Коновальця.

Рубрика: Історія

20:47 22 травня 2021 р.

На Львівщині перепоховали останки трьох невідомих вояків УПА

Сьогодні у селі Стрілки Бібрської міської громади перепоховали останки трьох невідомих воїнів УПА. Їх торік поблизу цього населеного пункту віднайшов меморіально-пошуковий центр “Доля”.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу