Проект пам’ятника учасникам Листопадового Чину оберуть у Львові на конкурсі

17:15 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 792

Львівська міська рада оголосила Всеукраїнський конкурс з розробки проекту мистецько-архітектурної об’ємно-просторової скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вулиці Городоцькій (№40).

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі Львівської міськради. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів: ««Пам'ятник мав би бути на куті вулиці Городоцької, біля казарм, а з другого боку є пам’ятка архітектури – театр імені Лесі Українки. На жаль, там запущений колишній манеж – це споруда, яка є у власності Міноборони. Відповідно, учасникам конкурсу потрібно буде врахувати вплив цих об’єктів».

Юліан Чаплінський також зазначив: «Це той тип конкурсів, де люди зазвичай бачать монументальні споруди, декоративно-прикладне мистецтво.Тут дуже складне завдання – це показати і силу тих подій, які відбувалися, силу і міць духу людей, які це робили, і не піти в буквальний монументалізм, який би дуже егоїстично дискутував з оточенням. Тому для учасників конкурсу це дуже великий виклик, як толерантно і делікатно спрацювати в цьому середовищі».

У міськраді також поінформували: «Для участі у конкурсі автори й авторські колективи мають оформити заявку на участь у конкурсі та подати її в паперовій та електронній формі на адреси, вказані в умовах конкурсу. Після подачі заявки на реєстрацію будуть видані вихідні дані на конкурс».

«Терміни реєстрації у конкурсі – до 17-ї години 11 червня 2018 року. Останній термін подачі конкурсних проектів – до 17-ї години червня 2018 року. Детальніше про конкурс – за посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 20 липня 2018 р.

Львів’яни вшанували Олега Ольжича

У п'ятницю, 20 липня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 111-ї річниці від дня народження українського поета, політичного діяча Олега Ольжича.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 384

16:30 19 липня 2018 р.

На Львівщині перепоховають полеглих у 1944 році воїнів

22 липня на Львівщині відбудеться вшанування пам’яті українських вояків і військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у Бродівському оточенні.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 489

16:15 19 липня 2018 р.

Львів’яни вшанують 20 липня Олега Ольжича

У п'ятницю, 20 липня, у Львові відбудеться відзначення 111-ї річниці від дня народження українського поета, політичного діяча Олега Ольжича

Рубрика: Історія

  • 0
  • 393

18:00 17 липня 2018 р.

На Львівщині перепоховають полеглих 1944 року воїнів

22 липня на Львівщині відбудеться вшанування пам’яті українських вояків і військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у Бродівському оточенні.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 660

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу