Проект пам’ятника учасникам Листопадового Чину оберуть у Львові на конкурсі

17:15 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 1053

Львівська міська рада оголосила Всеукраїнський конкурс з розробки проекту мистецько-архітектурної об’ємно-просторової скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вулиці Городоцькій (№40).

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі Львівської міськради. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів: ««Пам'ятник мав би бути на куті вулиці Городоцької, біля казарм, а з другого боку є пам’ятка архітектури – театр імені Лесі Українки. На жаль, там запущений колишній манеж – це споруда, яка є у власності Міноборони. Відповідно, учасникам конкурсу потрібно буде врахувати вплив цих об’єктів».

Юліан Чаплінський також зазначив: «Це той тип конкурсів, де люди зазвичай бачать монументальні споруди, декоративно-прикладне мистецтво.Тут дуже складне завдання – це показати і силу тих подій, які відбувалися, силу і міць духу людей, які це робили, і не піти в буквальний монументалізм, який би дуже егоїстично дискутував з оточенням. Тому для учасників конкурсу це дуже великий виклик, як толерантно і делікатно спрацювати в цьому середовищі».

У міськраді також поінформували: «Для участі у конкурсі автори й авторські колективи мають оформити заявку на участь у конкурсі та подати її в паперовій та електронній формі на адреси, вказані в умовах конкурсу. Після подачі заявки на реєстрацію будуть видані вихідні дані на конкурс».

«Терміни реєстрації у конкурсі – до 17-ї години 11 червня 2018 року. Останній термін подачі конкурсних проектів – до 17-ї години червня 2018 року. Детальніше про конкурс – за посиланням», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:35 10 грудня 2018 р.

Львів’яни вшанували автора мелодії Державного Гімну України

У селі Млини, яке зараз знаходиться на території Республіки Польща, відбулись урочистості з нагоди 148-річчя з дня смерті українського композитора, автора мелодії Державного Гімну України – отця Михайла Вербицького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 411

19:10 8 грудня 2018 р.

У Львові відзначили 150-річчя створення «Просвіти»

Президент України заявив присутнім на урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта»: «Нас зібрала у цій залі визначна дата. Рівно 150 років тому, 8 грудня 1868 року у Львові було засноване Товариство «Просвіта».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 660