Невідомі замалювали у Львові написи польською мовою

13:15 30 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Невідомі замалювали вночі фарбою відреставровані історичні написи на бібліотеці «Під Високим Замком» на вулиці Хмельницького, 175, яка перебуває на реконструкції.

Про це повідомили в четвер, 30 січня, у Львівській міськраді. За словами директорки Централізованої бібліотечної системи для дітей Львова Валентини Галушко, «наслідки акту вандалізму були виявлені сьогодні зранку майстрами, які працюють на об’єкті».

Валентина Галушко зазначила: «Ці надписи мають велику цінність, адже показують історію цього будинку. Ми їх тільки нещодавно відреставрували. Ця бібліотека – гордість міста, адже є однією з найстаріших будівель Львова. Зараз дитяча бібліотека перебуває в стані ремонту, ми пишаємося тим, яка тут буде медіатека. Ми дуже здивовані таким вчинком. Такий акт вандалізму має бути покараний».

За словами Валентини Галушко, «до справи залучені правоохоронці», а «на місці встановлять камери спостереження».

Як інформував «Щоденний Львів», поляки намагалися запалити фаєри на цвинтарі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:47 25 лютого 2020 р.

Стали доступними онлайн розсекречені документи та фото командира УПА-Захід

110 років тому народився полковник Василь Сидор — «Шелест», один із ключових командирів Української повстанської армії, який загинув у бою з НКВД у 1949 році. Приватні світлини, листування із Шухевичем та оперативні плани МҐБ із розшуку «Шелеста» сьогодні стали доступними онлайн.

Рубрика: Історія