Робота зі щоденною оплатою у Львові - як знайти?

14:02 25 березня 2021 р.

Більшість вакансій передбачає виплати один-два рази на місяць, у деяких випадках розрахунки проводять щотижня.

У цей тяжкий для нас час, дуже багато людей залишились без роботи. Якщо гроші потрібні терміново, один із найкращих варіантів - це підробіток Львів щоденна оплата. Така робота дає можливість кожного дня отримувати заробітну плату за виконану роботу.

Які існують вакансії зі щоденною оплатою?

Більшість вакансій передбачає виплати один-два рази на місяць, у деяких випадках розрахунки проводять щотижня. Якщо ви шукаєте щоденну оплату, то варто звернути увагу на такі пропозиції:

  • промоутер;

  • водій таксі;

  • диспетчер;

  • оператор кол-центру;

  • майстер манікюру;

  • перукар;

  • прибиральник.

Серед цих вакансій є і робота на повну зайнятість із частковими виплатами, і підробітка для тих, кому робота потрібна на певний період. Так, можна влаштуватися майстром манікюру або перукарем та отримувати ставку щоденно. Оператори кол-центру та диспетчери також можуть отримувати винагороду відразу за відпрацьовані за день години.

Водії таксі в сучасних компаніях мають змогу отримати заробіток за кожну зміну відразу по її закінченню. Робота прибиральника та покоївки також може принести щоденний заробіток.

Щоденний підробіток у режимі онлайн

Роботу із щоденною оплатою також можна знайти в онлайні. Багато варіантів також обирають й студенти чи пенсіонери.

У цьому напрямку можна знайти роботу, для якої не потрібен досвід. Так, можна набирати тексти - з друкованих аркушів створювати електронні текстові файли, або заповнювати анкети. Анкетування та набір текстів можуть принести невисокий щоденний заробіток, але така робота потребує мінімум часу.

Актуальні оголошення можна подивитись на сервісі OLX. Велика кількість варіантів допоможе добрати саме те, що вам потрібно. Головне визначитись з напрямком діяльності та заробітньою платою.

До теми

16:07 14 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, коли зупинять опалення львівських будинків (відео)

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу