Масштабуйте свій бізнес разом ZAMMLER GROUP

11:53 2 жовтня 2020 р.

Кожен підприємець, що починає власну справу мріє про те, щоб донести свій продукт або послугу до якомога більшої кількості людей. А найкращий спосіб це зробити – масштабувати бізнес і вийти на міжнародний ринок.

Але зробити це самостійно дуже складно тому, що робота з закордонними контрагентами справа дуже копітка і складна. Для того, щоб освоїти законодавство, нормативні акти рідних країн потрібно витратити не один рік часу, та й то стати професіоналом у цій царині буде складно, аж надто специфічна це сфера знать.

ZAMMLER GROUP

То що ж робити?

Відповідь до болю очевидна – шукати спеціалістів, які зможуть вам допомогти в цьому питанні. Наприклад, можна звернутись до компанії ZAMMLER GROUP. Працівники якої якраз спеціалізуються на допомозі ведення міжнародного бізнесу. Основні послуги, які надає компанія, це:

  • Авіаперевезення вантажів;
  • Морські перевезення;
  • Залізничні перевезення;
  • Митно-брокерські послуги;
  • Крос-докінг;
  • Експортно-імпортні послуги в Китаї;
  • Складська логістика.

Тобто по суті, почавши співробітництво з цією компанією, ви отримуєте повний комплекс послуг з логістики, зберігання товарів і вантажів, митного оформлення. ZAMMLER GROUP - одна з п’яти компаній, які в Україні надають такий широкий спектр послуг. Тобто вам буде достатньо укласти один договір і отримувати всі ці послуги в одному місці, а не працювати з десятком різних фірм, у доброчесності яких немає повної впевненості. Окремо потрібно зазначити, що, почавши співробітництво з цією компанією, ви можете не хвилюватися через зриви строків поставок, законність операцій, тощо. Всі операції виконуються згідно з чинним законодавством і міжнародними нормами, без «сірих» і напівлегальних схем.

Для того, щоб не йти на компроміси з якістю, в компанії працюють спеціалісти найвищого фаху, професіонали своєї справи. Переконатись в цьому можна відвідавши будь-яке представництво, які на даний момент відриті в Польщі, Україні, Китаї та - з недавнього часу - в Казахстані. Тобто в країнах, які найбільш привабливі для українських бізнесменів. Або ж ви можете просто зателефонувати за номерами, які вказані на офіційному сайті, і отримати відповідь на всі питання щодо послуг і їхньої вартості.

Ви як підприємець повинні передовсім думати про те, як довести свій продукт до досконалості, а не витрачати час на вирішення операційних питань, пов’язаних з експортом-імпортом товарів, розмитненням і тому подібним. Довіривши цю частину роботи фахівцям, у вас з’явиться час для того, щоб займатися стратегічним плануванням своєї діяльності, знаючи, що «тил» надійно закритий і що партнери не підведуть.

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу