Компанія ODW-Elektrik, яка працює для Volkswagen, збільшує виробництво на Львівщині

17:43 5 жовтня 2021 р.

Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року, і планує збільшити свої виробничі потужності на Львівщині.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Зокрема, збудувати додаткові виробничі приміщення у м. Новий Розділ, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. Розширення обсягів виробництва та сприяння у цьому стало предметом зустрічі сьогодні гендиректора компанії Трауда Міхаеля з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким та керівниками департаменту економічної політики та відділу інвестицій адміністрації.

Як зазначив очільник області, обласна адміністрація завжди підтримує залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць.

«Тільки від початку 2021 року компанія «ОДВ-Електрик» сплатила 34 млн грн податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету. Тому ми підтримуємо збільшення виробничих потужностей підприємства та  будівництво нових цехів на всіх етапах цього процесу», - розповів Максим Козицький.

Генеральний директор «ОДВ-Електрик» зазначив, що компанія виробляє електричне й електронне устаткування для автомобілів, а одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen».

«На даний момент на виробництві задіяно близько 1300 працівників, виробничі площі складають 6000 кв.м. Основними перевагами роботи у Львівській області для нас є  кваліфікована та конкурентна робоча сила, близькість до кордону з ЄС. Тому ми раді продовжувати і збільшувати обсяги роботи нашої компанії на Львівщині», - сказав Трауд Міхаель.

Він також додав, що проєкт з будівництва нових виробничих приміщень у Новому Роздолі планують реалізувати до кінця травня наступного року.

10 млн євро інвестицій і обладнання з ЄC: на Львівщині заклали наріжний камінь у будівництво заводу Kreisel

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

Німецька компанія Eberspächer хоче відкрити виробництво у Львові. Мер запропонував три локації

На Львівщині відкриють завод, який годуватиме тварин кормовими добавками

 

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу