«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині комплекс за 35-40 млн євро | Новини Львова

«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині комплекс за 35-40 млн євро

20:48 2 жовтня 2013 р.

  • 0

«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині новий сучасний комплекс із виготовлення гофрокартонного упакування вартістю 35-40 млн. євро. Про це сьогоднів, 2 жовтня, повідомили керівники компанії на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Віктором Шемчуком.

Компанія «Дунапак-Україна» вже присутня у Львівській області, виробничі потужності є в м. Ходорові, де до роботи залучено 78 працівників, інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі гості висловили зацікавлення потенціалом і об’ємом ринку, а також для них важливий адміністративний фундамент та підтримка місцевої влади. За словами генерального директора Prinzhorn Holding з питань пакувальної тари Александра Енценберга, оскільки компанія «Дунапак» вже присутня на Україні, і на Львіщині зокрема, прекрасно  розуміє специфіку ведення бізнесу в цьому регіоні.

Віктор Шемчук наголосив, що Львівська обласна державна адміністрації завжди сприяє інвесторам, які готові створювати нові робочі місця та запропонував розглянути можливість організувати компанію з утилізації паперових відходів та створення паперової тари для мереж супермаркетів і в такий спосіб долучитися до тематики екологічного виробництва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

Найвищий рівень захворюваності COVID-19 - у Львівській області

У Львові також відновлять роботу дитячих садків

Вхід до кінотеатрів і театрів у Львівській області під карантинною забороною

На Львівщині змії отруюють людей у чотири рази рідше, ніж торік

Троє українських військових загинули 13 липня на Донбасі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу