«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині комплекс за 35-40 млн євро

20:48 2 жовтня 2013 р.

  • 0

«Дунапак-Україна» планує збудувати на Львівщині новий сучасний комплекс із виготовлення гофрокартонного упакування вартістю 35-40 млн. євро. Про це сьогоднів, 2 жовтня, повідомили керівники компанії на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Віктором Шемчуком.

Компанія «Дунапак-Україна» вже присутня у Львівській області, виробничі потужності є в м. Ходорові, де до роботи залучено 78 працівників, інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі гості висловили зацікавлення потенціалом і об’ємом ринку, а також для них важливий адміністративний фундамент та підтримка місцевої влади. За словами генерального директора Prinzhorn Holding з питань пакувальної тари Александра Енценберга, оскільки компанія «Дунапак» вже присутня на Україні, і на Львіщині зокрема, прекрасно  розуміє специфіку ведення бізнесу в цьому регіоні.

Віктор Шемчук наголосив, що Львівська обласна державна адміністрації завжди сприяє інвесторам, які готові створювати нові робочі місця та запропонував розглянути можливість організувати компанію з утилізації паперових відходів та створення паперової тари для мереж супермаркетів і в такий спосіб долучитися до тематики екологічного виробництва.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми