Інформполітика і національна безпека

12:56 23 січня 2018 р.

  • 0
  • 407

Прес-конференція у Львівському прес-клубі 23 січня 2018 року
Автор відео: Львівський прес-клуб

Уряд повинен створити при Раді національної безпеки та оборони Об’єднання інформаційного спротиву, яке захищатиме інформаційний простір України. Про це 23 січня під час прес-конференції на тему: «Стан інформаційної політики як складової національної безпеки України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив народний депутат України I-IV, VI скликань, шістдесятник Михайло Косів. Також Михайло Косів пропонує призупинити дію Закону «Про суспільне телебачення та радіомовлення України», допоки керівники новоствореного Суспільного телебачення не презентують свою програму, яку затвердить саме Об’єднання інформаційного спротиву.

Народний депутат Верховної Ради України I-VI скликань Ярослав Кендзьор вважає, що суспільне телебачення повинно бути, але не в тому форматі, в якому запропонувало його нинішнє керівництво.

- Коли було державне телебачення, то ми могли доносити суспільству свою думку. Тепер такої можливості вже нема, - зазначив Ярослав Кендзьор.

Відеотрнасляція прес-конференції на тему: “Стан інформаційної політики як складової національної безпеки України”. Учасники: Ярослав Кендзьор, народний депутат Верховної Ради України I-VI скликань; Михайло Косів, народний депутат України I-IV, VI скликань, шістдесятник.

Коментарі(0)

Інші відео

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Опозиція до Президента

Рубрика: Політика

Розвиток інновацій, - Тітарчук

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу