Успішні практики з Польщі і України

11:14 18 січня 2017 р.

  • 0
  • 222

Прес-конференція у Львівському прес-клубі 18 січня 2017 року.
Автор відео: Львівський прес-клуб.

Відеотрансляція прес-конференції на тему:
Як зробити територіальні громади спроможними. Представлення збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України».
Організатори заходу: фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева.

Учасники:
Наталія Кертичак, фонд "Освіта для демократії" (Варшава), координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

Оксана Чабан, Товариство Лева, тренер проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;

Олександра Леницька, голова Тростянецької сільської об’єднаної територіальної громади;

Богдан Зелений, керівник місцевої ініціативи села Деревня, Жовківський район.

До участі в заході запрошені громадські діячі, представники місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, тренери, експерти та практики з децентралізації.

На прес-конференції можна було:
- ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;
- довідатися про досвід учасників та тренерів програми;
- отримати друкований або електронний варіанти збірки.

Довідка
Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком, цеглинка за цеглинкою, стають можливі великі перетворення в громадах.

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів: громадськими активістами, місцевим самоврядуванням та місцевими державними адміністраціями. Демонструють також застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).

Контакти: Оксана Чабан, 097-434-44-00, chaboks3@gmail.com ;
Людмила Роман, 098-444-91-83, lyudmyla.roman@gmail.com

Відеотрансляція прес-конференції на тему: ”Як зробити територіальні громади спроможними. Представлення збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України».

Коментарі(0)

Інші відео

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політкриза у ВР і дії "Батьківщини"

Рубрика: Політика

«Госпітальєри»: три роки на на фронті

Рубрика: Медицина

Туберозний склероз: як допомогти дітям?

Рубрика: Медицина

Нові факти про викрадення волонтера Петра Кондрака

Рубрика: Кримінал

Навіщо працедавцю мій паспорт?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу