Злодії позбавили львів’ян ще 20 решіток дощоприймачів

14:00 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 507


Фото: tvoemisto.tv

У міськраді просять львів’ян повідомляти поліції про крадіжки.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк повідомила сьогодні, 17 квітня: «Впродовж минулого тижня було викрадено 20 решіток дощоприймачів. Одна решітка дощоприймача коштує 500-600 гривень. Такі крадіжки відбуваються у всіх районах міста. З цього приводу ми скеровували відповідні листи в поліцію. Також я мала розмову з працівниками поліції, про те, щоб під час патрулювання вони максимально звертали увагу на такі речі і унеможливлювали крадіжки решіток дощоприймачів».

Ірина Маруняк також зауважила: «Такі крадіжки завдають збитків бюджету міста. Адже на місце викрадених ми ставимо нові решітки, їх заварюємо, та є випадки, коли крадуть решітку з обоймою. Потім знову комунальні служби змушені відновлювати решітку з обоймою. Але це є оплата з бюджету, тобто це є видатки, які не заплановані на цей рік. Тому є прохання до мешканців, якщо вони бачать такі речі, коли хтось краде решітки дощоприймачів, повідомляти поліцію. Також ми звернулися до поліції перевірити пункти прийому металобрухту».

У міськраді також нагадали: «Впродовж 15-16 березня було вкрадено 11 решіток дощоприймачів на вулиці Богданівській. Підрядна організація ТзОВ «Онур», яка виконувала ремонтні роботи на цій вулиці, встановила нові решітки. Однак вночі з 3 на 4 квітня чотири решітки знову викрали. Вартість одної решітки, викраденої на вулиці Богданівській, – 3,5 тисячі гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 20 квітня 2018 р.

«Рука допомоги» посприяла на Львівщині працевлаштуванню 238 людей, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Стосовно 47 учасників пілотного проекту прийнято рішення щодо надання фінансової допомоги для започаткування власної справи».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 378

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу