Уже 15 міст відкрили полігони для львівського сміття, – ЛОДА

11:15 14 липня 2017 р.

  • 0
  • 573


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «Ми не припиняємо перемовин із низкою обласних центрів».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук повідомив сьогодні, 14 липня, журналістам: «Уже 15 міст Львівщини, які підписали сміттєвий  меморандум, відкрили свої полігони для відходів з обласного центру. Проте ми не припиняємо перемовин із низкою обласних центрів, оскільки можливості районних сміттєзвалищ обмежені».

Натомість голова ЛОДА Олег Синютка пояснив: «Згоди з містами досягнуто завдяки копіткій роботі, зустрічам із членами громад. Доводиться вислуховувати чимало гірких слів, люди бояться не лише екологічної загрози, але й обману щодо обіцянок. Лише переконавшись у тому, що обласна влада виконує свої зобов`язання, йдуть назустріч. Проблеми у міської влади з браком полігонів виникли насамперед через небажання спілкуватися із людьми».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «Як повідомлялося, раніше львівське сміття приймали лише четверо підписантів сміттєвого меморандуму. Перебравши на себе функції по очищенню Львова від сміттєвих завалів, які не вивозилися з міста понад місяць, обласна влада розпочала перемовини із територіальними громадами, яким з обласного екологічного фонду виплачуються кошти на рекультивацію полігонів, придбання для них важкої техніки та на вирішення соціально-економічних питань».

Зокрема, кошти субвенції на 2017 рік, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у сумі 150 мільйонів гривень, спрямують не тільки на транспортування і захоронення твердих побутових відходів, а й на виконання умов меморандуму для соціально-економічного розвитку територій. Уряд спрямував Львову 50 мільйонів гривень для рекультивації та облаштування полігонів. Як зазначалось на  сесії облради, частину з цих коштів також буде витрачено на підтримку населених пунктів, які приймають львівське сміття», – розповіли також в Укрінформі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 20 листопада 2017 р.

Львівський центр зайнятості працевлаштував цьогоріч 46,8 тисячі безробітних, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж 10-ти місяців, за скеруванням Львівської обласної служби зайнятості, на Львівщині працевлаштували 46,8 тисячі осіб, більшість яких – 66,9% – забезпечені трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 105

11:00 20 листопада 2017 р.

VIII Всеукраїнський форум ОСББ пройде у Львові

У міськраді запевнили, що робота форуму ОСББ буде спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, також говоритимуть про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, процес впровадження енергоефективних змін.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249