Уже 15 міст відкрили полігони для львівського сміття, – ЛОДА

11:15 14 липня 2017 р.

  • 0
  • 750


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «Ми не припиняємо перемовин із низкою обласних центрів».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук повідомив сьогодні, 14 липня, журналістам: «Уже 15 міст Львівщини, які підписали сміттєвий  меморандум, відкрили свої полігони для відходів з обласного центру. Проте ми не припиняємо перемовин із низкою обласних центрів, оскільки можливості районних сміттєзвалищ обмежені».

Натомість голова ЛОДА Олег Синютка пояснив: «Згоди з містами досягнуто завдяки копіткій роботі, зустрічам із членами громад. Доводиться вислуховувати чимало гірких слів, люди бояться не лише екологічної загрози, але й обману щодо обіцянок. Лише переконавшись у тому, що обласна влада виконує свої зобов`язання, йдуть назустріч. Проблеми у міської влади з браком полігонів виникли насамперед через небажання спілкуватися із людьми».

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «Як повідомлялося, раніше львівське сміття приймали лише четверо підписантів сміттєвого меморандуму. Перебравши на себе функції по очищенню Львова від сміттєвих завалів, які не вивозилися з міста понад місяць, обласна влада розпочала перемовини із територіальними громадами, яким з обласного екологічного фонду виплачуються кошти на рекультивацію полігонів, придбання для них важкої техніки та на вирішення соціально-економічних питань».

Зокрема, кошти субвенції на 2017 рік, наданої Львівською міською радою для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у сумі 150 мільйонів гривень, спрямують не тільки на транспортування і захоронення твердих побутових відходів, а й на виконання умов меморандуму для соціально-економічного розвитку територій. Уряд спрямував Львову 50 мільйонів гривень для рекультивації та облаштування полігонів. Як зазначалось на  сесії облради, частину з цих коштів також буде витрачено на підтримку населених пунктів, які приймають львівське сміття», – розповіли також в Укрінформі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На дорогах Львівщини загинули троє людей

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу