Українські рятувальники отримали неподалік Львова гуманітарну допомогу з Канади

14:35 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 660


Фото: lviv.dsns.gov.ua

Гуманітарна допомога канадських пожежників буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС.

Представники пожежної служби Канади й волонтерської організації «Firefighter Aid for Ukraine – Amigo Relief Missions, Ltd» під керівництвом професійного пожежного Кевіна Рояла й за підтримки організації «Ротарі-Клуб «Львів» та провінційної ради Конгресу українців Канади передали в середу, 13 вересня, в селі Солонка в Пустомитівському району в якості пожертви гуманітарну допомогу українським рятувальникам. Зокрема, колеги-вогнеборці з міста Едмонтона в Канаді передали українським рятувальникам захисне пожежне обладнання, робочий одяг, пожежні інструменти і робоче обладнання. Окрім цього, частину гуманітарного вантажу передадуть  до Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні.

Як зазначили канадські пожежні, гуманітарна допомога направляється з метою підвищення здатності України в наданні екстреної медичної допомоги фізичним особам, сім’ям та громадам. Гуманітарна допомога буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС України та передана у підпорядковані підрозділи, аби покращити їх матеріально-технічну базу, а рятувальники отримають додатковий якісний бойовий одяг.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:32 22 січня 2018 р.

Військові з Канади й США навчалися біля Львова рятувати масові жертви

Медики Спільної міжнародної навчальної медичної групи відпрацьовували свої навички під час навчання з порятунку у випадку настання подій, які призвели до масових жертв («MASCAL»).

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація фотолітопису УПА

Рубрика: Історія

Зміни в податковому і митному законодавстві

Рубрика: Політика

Інформаційний спротив російській пропаганді

Рубрика: Політика

Олег Синютка відзвітував про 2017-й

Рубрика: Політика

Бухгалтерська правда-1-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу