Українські рятувальники отримали неподалік Львова гуманітарну допомогу з Канади

14:35 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 777


Фото: lviv.dsns.gov.ua

Гуманітарна допомога канадських пожежників буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС.

Представники пожежної служби Канади й волонтерської організації «Firefighter Aid for Ukraine – Amigo Relief Missions, Ltd» під керівництвом професійного пожежного Кевіна Рояла й за підтримки організації «Ротарі-Клуб «Львів» та провінційної ради Конгресу українців Канади передали в середу, 13 вересня, в селі Солонка в Пустомитівському району в якості пожертви гуманітарну допомогу українським рятувальникам. Зокрема, колеги-вогнеборці з міста Едмонтона в Канаді передали українським рятувальникам захисне пожежне обладнання, робочий одяг, пожежні інструменти і робоче обладнання. Окрім цього, частину гуманітарного вантажу передадуть  до Комунальної 4-ї міської клінічної лікарні.

Як зазначили канадські пожежні, гуманітарна допомога направляється з метою підвищення здатності України в наданні екстреної медичної допомоги фізичним особам, сім’ям та громадам. Гуманітарна допомога буде розподілена між п’ятьма обласними управліннями ДСНС України та передана у підпорядковані підрозділи, аби покращити їх матеріально-технічну базу, а рятувальники отримають додатковий якісний бойовий одяг.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 25 травня 2018 р.

У львівських центрах адмінпослуг знову видають паспорти

У міськраді запевнили: «У підрозділах Центру надання адміністративних послуг Львова відновили роботу станції Державної міграційної служби, що забезпечують прийом та видачу паспортів».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 240