«Укравтодор» планує прокласти північну об’їзну дорогу Львова

18:00 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 1050


Фото: зі сторінки «Укравтодору» в інтернет-мережі «Facebook»

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») запевнило, що воно готове оголосити тендер на розробку проектної документації для Північної об’їзної дороги Львова.

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в «Укравтодорі», де також конкретизували: «Укравтодор» погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги Львова. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво цієї дороги».

«Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів-Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею. Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожен бік», – поінформували також в «Укравтодорі».

«На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно – 191, 551та 332 метрів. Для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід у вигляді конструкції із металевих гофрованих елементів», – поінформували також в «Укравтодорі».

«На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів – Рава-Руська планується повна розв’язка за типом «лист конюшини», – повідомили також в «Укравтодорі».

«У місці перетину нової об’їзної дороги Львова з трасою М-06 Київ-Чоп та Н-17 Львів-Луцьк біля села Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва вбік Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору «Go Highway» заплановані швидкісні з’їзди», – поінформували також в «Укравтодорі».

«Для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть влаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів», – повідомили також в «Укравтодорі».

«На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани загальною довжиною 10 920 метрів. В межах дворівневих та однорівневих транспортних розв’язок на початку і в кінці проектної ділянки передбачено освітлення в темну пору доби», – повідомили також на сторінці «Укравтодорі» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Львівщина – в п’ятірці кращих областей за інвестиціями

Змії травмували цього року на Львівщині 19 людей

У Галицькому районі Львова посипатимуть вулиці реагентами

На Львівщині зводять казарми поліпшеного планування

Львів’яни позбавлені водопостачання на вісьмох вулицях

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу