«Укравтодор» планує прокласти північну об’їзну дорогу Львова

18:00 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 552


Фото: зі сторінки «Укравтодору» в інтернет-мережі «Facebook»

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») запевнило, що воно готове оголосити тендер на розробку проектної документації для Північної об’їзної дороги Львова.

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в «Укравтодорі», де також конкретизували: «Укравтодор» погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги Львова. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво цієї дороги».

«Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів-Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею. Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожен бік», – поінформували також в «Укравтодорі».

«На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною, відповідно – 191, 551та 332 метрів. Для забезпечення міграції тварин буде побудовано біоперехід у вигляді конструкції із металевих гофрованих елементів», – поінформували також в «Укравтодорі».

«На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів – Рава-Руська планується повна розв’язка за типом «лист конюшини», – повідомили також в «Укравтодорі».

«У місці перетину нової об’їзної дороги Львова з трасою М-06 Київ-Чоп та Н-17 Львів-Луцьк біля села Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва вбік Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору «Go Highway» заплановані швидкісні з’їзди», – поінформували також в «Укравтодорі».

«Для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть влаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів», – повідомили також в «Укравтодорі».

«На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани загальною довжиною 10 920 метрів. В межах дворівневих та однорівневих транспортних розв’язок на початку і в кінці проектної ділянки передбачено освітлення в темну пору доби», – повідомили також на сторінці «Укравтодорі» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 16 серпня 2017 р.

«Гаряча лінія» Львова вдосконалила сервіс

У ЛМР запевнили: «Завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», зателефонувати мешканцям тепер значно простіше, а всі звернення обробляються в автоматичному режимі».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 402

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу