У Шевченківському районі Львова проводять повірку лічильників опалення

15:00 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 573


Фото: maidan.org.ua

Голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах запевнила: «Повірку лічильників ми проводимо після поступлення інформації щодо них від «Львівтеплоенерго».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 11 серпня: «У житлових будинках Шевченківського району проводиться повірка загально-будинкових приладів обліку опалення. Як повідомила, голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах, такі перевірки проводяться раз в три роки».

Надія Банах також запевнила: «Повірку лічильників ми проводимо після поступлення інформації щодо них від «Львівтеплоенерго». Цього року перевірку проводять за кошти міського бюджету – представники комунальних підприємств подавали інформацію щодо коштів, які потрібні для виконання робіт у районі і відповідно потрібну суму переводили на статутний фонд кожного району. На сьогодні у Шевченківському районі встановлено 102 загально-будинкові лічильники. Повірку лічильників розпочали зразу ж після закінчення опалювального сезону. Завершити всі роботи планують до 10 вересня».

Про це поінформували сьогодні, 11 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 16 серпня 2017 р.

«Гаряча лінія» Львова вдосконалила сервіс

У ЛМР запевнили: «Завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», зателефонувати мешканцям тепер значно простіше, а всі звернення обробляються в автоматичному режимі».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 402

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу