У Львові розпочалося ще одне громадське слухання

15:45 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 729


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту прес-служби Львівської міськради

Громадське слухання детального плану території в районі вулиць Ряшівської, проектованої, Щирецької, 8-го Скнилівського провулку у Львові, яке розпочалося в четвер, 7 грудня, триватиме до 10 січня.

Про це повідомили сьогодні, 7 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території орієнтовною площею 13 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, в тому числі перша черга – три-сім років. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІМП «Містопроект».
«20 грудня 2017 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (Львів, площа Ринок,1). Початок – о 18.00. Пропозиції можна подавати до 10 січня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: Львів, площа Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Дзвенислава Челепіс, телефон –  032 297 57 63», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу