У Львові призупинятимуть рух на маршруті Вервиці

15:45 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 795


Фото: vash.ua

У неділю, 15 жовтня, вулицями Львова пройде загальноміська Вервиця з нагоди вшанування ікони Львівської Богородиці.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Молитовна хода розпочнеться о 15.00 біля церкви святого Архистратига Михаїла на вулиці Винниченка (№22), а завершиться близько 18.00. на площі Святого Юра. За маршрутом ходи передбачено ситуативне перекриття руху транспорту».
«Загальноміська Вервиця пройде за маршрутом: вулиця Винниченка (№22, церква святого Архистратига Михаїла) – вулиця Підвальна – вулиця Руська – площа Ринок – площа Катедральна – вулиця Памви Беринди – проспект Свободи (проти руху) – вулиця Академіка Гнатюка – вулиця Листопадового Чину – площа Святого Юра. Організовує ходу Курія Львівської архієпархії Української греко-католицької церкви», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:30 20 лютого 2018 р.

ОДА перерахувала на потреби Львівщини 127,8 млн. гривень

В облдержадміністрації запевнили: «За тиждень з обласного бюджету керували 127,8 млн. гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300