У «Львівспецкомунтрансі» погодилися не з усіма висновками аудиторів

11:00 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 630

Ревізори Західного офісу Державної аудиторської служби провели перевірку діяльності комунального підприємства «Львівспецкомунтранс».

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, у Львівській міськраді, де також запевнили: «В акті перевірки наведено кілька зауважень, з якими ЛКП «Львівспецкомунтранс» не погоджується. Як повідомив керівник ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин, зауваження Державної аудиторської служби, які викладено в акті на 112 сторінках, не є суттєві, і стосуються переважно виплати компенсацій іншим перевізникам твердих побутових відходів та непроведення підприємством тендерів на закупівлю послуг з вивезення твердих побутових відходів та закупівлю послуг полігонів. Зважаючи на ситуацію, в якій тоді опинилось місто, та на об’єктивні обставини, провести тендери було неможливо».

У міськраді також поінформували: «Планова ревізія фінансово-економічної діяльності ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» проводилась з 1 червня до 4 вересня. Під час ревізії основна увага приділялася питанню вивезення та захоронення твердих побутових відходів і ремонту будівлі на вулиці Шевченка, 327 Г. Суттєвих зауважень ревізорів Західного офісу Держаудитслужби щодо ведення фінансово-господарської діяльності ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» нема. Є зауваження щодо виплати компенсацій іншим перевізникам твердих побутових відходів згідно з документами, які ті подавали, непроведення підприємством тендерів на закупівлю послуг з вивезення твердих побутових відходів та тендерів на закупівлю послуг полігонів. ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» здійснював відшкодування перевізникам додаткових витрат на перевантаження та перевезення побутових відходів відповідно до ухвали ЛМР №907 від 14 липня 2016 року».

Директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин зазначив: «Ревізори мають зауваження щодо недостатньої інформації у документах перевізників для підтвердження їх додаткових витрат. Відповідно до умов договорів про відшкодування додаткових витрат, відповідальність за достовірність наданих даних була покладена на перевізників твердих побутових відходів. У випадку підтвердження недостовірності поданих для відшкодування фірмами-перевізниками документів, ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» буде проводити роботу з повернення цих коштів в межах правового поля».

Тарас Стефанишин також розповів: «Також ревізори вказали свої зауваження щодо компенсації ТОВ «Ком-Еко-Борислав 2010» на облаштування полігону твердих побутових відходів в м. Борислав, мовляв, дві депутатські комісії – інженерного господарства та бюджетна – не мали повноважень погоджувати такі речі. На думку Держаудитслужби, підприємства-перевізники твердих побутових відходів не мали права оплачувати послуги бульдозерів та іншої спецтехніки на полігонах області. Але ці полігони абсолютно не пристосовані до прийому великої кількості твердих побутових відходів і без використання такої техніки вони б її фізично не змогли прийняти сміття». 

Директор «Львівспецкомунтрансу» також повідомив: «Ревізори вказують, що укладення угод з перевізниками та на надання послуг полігонів треба було проводити через тендери. Але це унеможливило б вивезення сміття зі Львова взагалі. Тендерне законодавство передбачає, що треба було вказувати місце та обсяги, не кажучи про відсутність декількох тижнів часу на проведення тендерних процедур. В період тотального небажання полігонів по усій Україні приймати сміття зі Львова запланувати та чітко визначити місця захоронення твердих побутових відходів було неможливим. Проведення тендерів у таких умовах і вивезення твердих побутових відходів було взаємовиключним».

У міськраді також запевнили: «Зараз ситуація із вивезенням твердих побутових відходів врегулювалась і ЛОДА, яка на цей час координує процес вивезення сміття зі Львова, працює за такими ж механізмами, що і перевізники твердих побутових відходів, в тому числі «Львівспецкомунтранс», у період, за який проводилась ревізія аудиторською службою».

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 19 листопада 2017 р.

650 новобранців ЗСУ присягнули на Львівщині

Заступник начальника 184-го Навчального центру запевнив, що строковики не будуть залучатися до виконання завдань в зоні бойових дій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

Останні новини

Спортивний директор львівських «Карпат» звільнив наставника, – ЗМІ

650 новобранців ЗСУ присягнули на Львівщині

Аварії знеструмили на Львівщині 17 населених пунктів

Синоптики застерегли львів’ян про ожеледицю

Голова Львівської ОДА запросив генконсула Польщі пояснити інцидент на кордоні

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Особливості розрахунків за електроенергію юридичних споживачів

Рубрика: Економіка

Найбільші неплатники аліментів на Львівщині

Рубрика: Кримінал

Звіт голови Львівської облради за 2-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-23-2017

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу