У Львівській міськраді назвали дві причини нестачі місць у садочках

13:10 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 513


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна пояснила: «Майже дві тисячі місць у садочках Львова заповнені дітьми, які вже досягнули шкільного віку, а також дітьми з наближених до міста районів».

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна повідомили сьогодні, 14 вересня: «На сьогоднішній день ми маємо одну тисячі дітей, які виховуються в наших садках і не є мешканцями Львова, тобто з навколишніх сіл біля Львова. Окрім того ми маємо ще одну доволі гостру проблему, це є одна тисяча дітей, яких батьки не віддали до першого класу у цьому навчальному році. Тобто, дітям виповнилося шість років, але батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах. Це є дві тисячі дітей, які, фактично, могли би  вивільнити місця для дітей, яким виповнилося три роки».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Дітей треба любити всіх, які вони є. І діти мають право бути в садочках, треба більше працювати з районними радами, з навколишніми селами, щоб вони в себе будували садочки. Тому, що в нас навколо Львова є достатньо небідні населені пункти, які не витрачають кошти на будівництво садочків, а батьки дітей везуть до Львова. Тому, треба з ними почати більш системну роботу, щоб вони інвестували кошти. Ми ж не можемо забезпечити всю область. Ми розуміємо, що Львові має серце дуже велике, ми всіх любимо, шануємо, але цю роботу треба почати робити».

Андрій Садовий також зазначив: «Якщо в школах проблем немає, якщо дійсно одна тисяча дітей не пішли в перший клас, а залишилися в садочках, значить, одна тисяча дітей не змогли піти в садочки. А що таке тисяча місць в садочках – це треба збудувати шість-сім садочків.  Це шалені кошти, ми, на превеликий жаль, не зможемо це передбачити в бюджеті. Ми собі поставили за мету відновити  все що є, підтримати приватні садочки і таким чином мінімізувати чергу і дати максимальну можливість батькам працювати, щоб діти були в садочках».

Про це поінформували сьогодні, 14 вересня, в прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:40 20 вересня 2017 р.

Військові літаки десантували вантажі на Львівщині

Військово-транспортні літаки Ан-26 ЗСУ та американський С-130J «Геркулес» виконали десантування вантажів у районі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 222

23:34 20 вересня 2017 р.

На Львівщині завершуються військові навчання

Упродовж двох тижнів 2,5 тисячі військовослужбовців із 14 країн світу, керівний склад та офіцери відпрацьовували навички з планування та проведення спільних операцій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 207

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Адаптація переселенців на Львівщині

Рубрика: Політика

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Prozorro на Львівщині

Рубрика: Економіка

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу