Сміттєвози звільнили у Львові від відходів 587 контейнерних майданчиків, – ЛОДА

09:15 12 липня 2017 р.

  • 0
  • 672


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «За минулу добу прибрали ще 37 перенакопичених контейнерних майданчиків, загалом очистили – 587».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Перенакопиченими залишаються  сміттєві майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». Відтак , інші компанії активно допомагають очистити від твердих побутових відходів майданчики цього перевізника».

«Станом на сьогодні налагодили вивезення відходів з майданчиків, з яких напередодні уже усунули перенакопичення твердих побутових відходів. Із 3 липня запроваджено зважування всіх спецавтомобілів з твердими побутовими відходами для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та захороняють на полігонах», – розповіли також в облдержадміністрації

«Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках тривають. Ведуться активні роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають тверді побутові відходи зі Львова», – повідомили також сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 20 листопада 2017 р.

Львівський центр зайнятості працевлаштував цьогоріч 46,8 тисячі безробітних, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж 10-ти місяців, за скеруванням Львівської обласної служби зайнятості, на Львівщині працевлаштували 46,8 тисячі осіб, більшість яких – 66,9% – забезпечені трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 105

11:00 20 листопада 2017 р.

VIII Всеукраїнський форум ОСББ пройде у Львові

У міськраді запевнили, що робота форуму ОСББ буде спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, також говоритимуть про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, процес впровадження енергоефективних змін.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249